Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa
Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Eesti
  • Varia
  • Tarbija
  • Reklaamtekst
Avaleht Tarbija

TTJA hoiatab tervisetooteid müüva kaupleja eest

Läänlane
29/05/2024
A A
0
Medifumi veebipoe avaleht.

Medifumi veebipoe avaleht.

Jaga FacebookisJaga Twitteris

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) soovitab tarbijatel hoolikalt kaaluda võimalikke ohte ja riske tehingute tegemisel Medifum Group OÜga. Kaupleja hallatav veebipood medifum.ee pakub laia valikut tervisetooteid.

Aasta algusest on kaupleja tegevuse kohta esitatud kokku 26 avaldust. Kaupleja ei lahenda tarbijate nõudeid ega täida tarbijavaidluste komisjoni otsuseid, mistõttu on ta kantud kolme avaldusega komisjoni otsuseid mittejärgivate ettevõtjate nimekirja (n-ö must nimekiri).

Tarbijavaidluste komisjoni poole pöördunud tarbijate pöördumised on seotud tarnimata kauba ja raha tagastamata jätmisega, kui tarbija on lepingust taganenud ning soovinud ostust loobuda. Ettevõtja ei ole avaldanud oma veebilehel infot, et tellimuste täitmisega oleks probleeme ja jätkab veebilehe kaudu toodete müümist.

LOE KA:

Minu pagas on kadunud – mis nüüd edasi saab?

TTJA kontrollis jalgrattakiivreid: nõuetele vastas vaid üks

Amet on küsinud kauplejalt selgitusi ja alustanud järelevalvemenetluse. Kaupleja ei ole tarbijavaidluste komisjoni menetluste raames enam ametile vastanud ja samuti ei lahenda vabatahtlikult tarbijate kaebuseid.

Kui kaupleja ei ole tellimust täitnud lubatud aja jooksul, võib tarbija lepingust taganeda. Taganemisavalduse saab saata nt e-posti teel. Kuivõrd kauplejal on võimalik kohustus täita väga vähe aega nõudva pangaülekandega, ei ole põhjendatud tagasimaksega viivitamine rohkem kui mõned päevad.

Amet soovitab tarbijatel teadvustada kauplejaga tekkinud probleeme ja kaaluda igakülgselt riske enne veebilehelt medifum.ee kauba tellimist.

Tagid: hoiatusmedifumTarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
JagaSäutsu
Eelmine postitus

Lõuna-Läänemaa JK lastekaitsepäeva jalgpalliturniir tuleb 17. aastat

Järgmine postitus

Saunjas süttis auto, Spithamis kulu

Samal teemal

woman walking on pathway while strolling luggage
Tarbija

Minu pagas on kadunud – mis nüüd edasi saab?

12/07/2024
Foto: Pexels.com
Varia

TTJA kontrollis jalgrattakiivreid: nõuetele vastas vaid üks

08/07/2024
Foto: Pexels.com
Tarbija

Makseviisi valides saab tarbija kaitsta end probleemide eest

06/03/2024
Foto: Marek Levak / Pexels
Varia

TTJA hoiatab tapeedimüüja eest, kes ei täida tarbijate ees võetud kohustusi

04/03/2024
F: Pixabay
Eesti

Laenuandjate otsepostitustes tuvastati ebaausaid kauplemisvõtteid

22/11/2023
man polishing the ceiling
Varia

Tellisid ehitus- või remonditöö, kuid pettusid teenuses? Loe, kuidas toimida, et hilisemas vaidluses mitte hätta jääda

27/10/2023
Järgmine postitus
Foto: Päästeamet

Saunjas süttis auto, Spithamis kulu

Palun logi sisse , et ühinda aruteluga
Läänlane.ee

Saada artikkel, fotod, vihje, reklaamisoov või niisama hea mõte aadressil ivar@laanlane.ee. Tel 5680 4407.

Reklaambännerite hind kokkuleppel. Bänneri valmistamine tasuta.

OÜ Läänlane
Registrikood 12089011

Kasutustingimused

Rubriigid

juuni 2025
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
« mai    

© 2022 laanlane.ee

Cleantalk Pixel
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa

© 2022 laanlane.ee