Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa
Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Eesti
  • Varia
  • Tarbija
  • Reklaamtekst
Avaleht Krimi ja pääste

Päästjad aitasid reisijad lumme vajunud bussist välja

Läänlane
13/01/2025
A A
0
Foto: Päästeamet

Foto: Päästeamet

Jaga FacebookisJaga Twitteris

10. jaanuaril kell 13.45 sõitis Haapsalus Herjava külas kraavi liinibuss koos reisijatega. Buss vajus ustepoolse küljega lumme ning reisijad ei pääsenud enam sõidukist välja. Päästjad kaevasid lume ustel eest ning 11 reisijat pääsesid bussist välja. Inimesed viga ei saanud, neile organiseeriti edasine transport.

Möödunud nädalavahetusel reageerisid päästjad Läänemaal 18 tormist põhjustatud väljakutsele. Enamasti oli tegemist teedele ja elektriliinidele langenud puudega.

Hiiumaa

LOE KA:

Jõõdres põletati lõkkes jäätmeid, Haapsalus põlesid prügikastid

Taeblas põles väikebuss

Möödunud nädalavahetusel reageerisid päästjad Hiiumaal 3 tormist põhjustatud väljakutsele. Enamasti oli tegemist teedele ja elektriliinidele langenud puudega.

Pärnumaa

Möödunud nädalavahetusel reageerisid päästjad Pärnumaal 3 tormist põhjustatud väljakutsele. Enamasti oli tegemist teedele ja elektriliinidele langenud puudega.

10. jaanuaril kell 13.16 käisid päästjad Tori vallas Sauga alevikus juhtunud liiklusõnnetusel. Päästjad eemaldasid kokkupõrkes osalenud sõiduautol süttimisohu. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

11. jaanuaril kell 01.31 rullus veoauto Häädemeeste vallas Rannametsa külas kallakust alla, ca 6 meetri sügavusele. Autojuhi aitasid päästjad redeli abil kabiinist välja ning peatasid veokist tekkinud kütuselekke.

Raplamaa

Möödunud nädalavahetusel reageerisid päästjad Raplamaal 10 tormist põhjustatud väljakutsele. Enamasti oli tegemist teedele ja elektriliinidele langenud puudega.

Saaremaa

Möödunud nädalavahetusel reageerisid päästjad Saaremaal 9 tormist põhjustatud väljakutsele. Enamasti oli tegemist teedele ja elektriliinidele langenud puudega.

10. jaanuaril kell 19.31 vajati päästjaid Muhus Nõmmkülas, kus asuva eluhoone korstnast paiskusid välja leegid. Päästjad tuvastasid, et põles soojamüür ning kustutasid selle pulberkustuteid kasutades. Nii korsten kui lõõrid kontrolliti üle ning pererahval ei lubatud enne uuesti kütta kui korstnapühkija on käinud ja küttesüsteemid ära puhastanud.

Järvamaa

Möödunud nädalavahetusel reageerisid päästjad Järvamaal 7 tormist põhjustatud väljakutsele. Enamasti oli tegemist teedele ja elektriliinidele langenud puudega.

10. jaanuaril kell 9.34 käisid päästjad Järva vallas Koigi külas juhtunud liiklusõnnetusel. Päästjad eemaldasid kahel liiklusõnnetuses osalenud sõidukil süttimisohu ning puhastasid tee liiklusõnnetuse tagajärgedest.

Tagid: Pääste
JagaSäutsu
Eelmine postitus

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi võitis Winter CUPil teise koha

Järgmine postitus

Elektriautode ostutoetus laieneb kasutatud sõidukitele

Samal teemal

Päästjad kustutavad Haapsalus Nurme tänaval põlevaid prügikaste. Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Jõõdres põletati lõkkes jäätmeid, Haapsalus põlesid prügikastid

06/03/2026
Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Taeblas põles väikebuss

16/02/2026
Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Vidrukal süttis elumaja põrand

06/02/2026
Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Metskülas süttis puitelamu

02/02/2026
Krimi ja pääste

Rooslepas põles suvila

26/01/2026
Foto: Maret Põldveer
Krimi ja pääste

Kullamaal põles kortermaja katus

09/01/2026
Järgmine postitus
Foto: Pexels.com

Elektriautode ostutoetus laieneb kasutatud sõidukitele

Palun logi sisse , et ühinda aruteluga
Läänlane.ee

Saada artikkel, fotod, vihje, reklaamisoov või niisama hea mõte aadressil ivar@laanlane.ee. Tel 5680 4407.

Reklaambännerite hind kokkuleppel. Bänneri valmistamine tasuta.

OÜ Läänlane
Registrikood 12089011

Kasutustingimused

Rubriigid

märts 2026
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
« veebr.    

© 2022 laanlane.ee

Cleantalk Pixel
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa

© 2022 laanlane.ee