Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa
Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Eesti
  • Varia
  • Tarbija
  • Reklaamtekst
Avaleht Krimi ja pääste

Haapsalu politsei tabas pühade ajal seitse joobes juhti

Läänlane
28/12/2020
A A
0
Jaga FacebookisJaga Twitteris

Möödunud nädalast ja pühadest teeb kokkuvõtte Haapsalu politseijaoskonna patrullijuht Meelis Laurmann:

„Pühad ja sellele järgnenud nädalavahetus möödusid Läänemaal õnneks tõsisemate juhtumiteta. Olime väljas tavapärasest suuremate jõududega ning pöörasime tähelepanu nii avalikule korrale, liiklusele kui ka viiruse leviku peatamise piirangutele.

Pühade ajal sai politsei kokku neli lähisuhtevägivalla teadet, millest ühel juhul alustasime kriminaalmenetlust, kui 26. detsembril sai politsei teate, et Lääne-Nigula vallas väänas 53-aastane mees oma 29-aastase tütre kätt. Politseinikud pidasid 53-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

LOE KA:

Haapsalust varastati mesitaru koos mesilastega

Lihulas sai liiklusõnnetuses viga 50-aastane mees

23. detsembril saime teate, et Haapsalus Kuuse tänaval tungiti akna lahtimurdmise teel sisse eramusse ning varastati 400 eurot. Asjaolude selgitamiseks alustasime kriminaalmenetlust.

Pühade jooksul tabasime kokku seitse joobes juhti, kellest kolme puhul alustasime kriminaalmenetluse, kolme puhul väärteomenetluse ning ühel juhul oli tegemist 29-aastase mehega, kelle puhul oli narkojoobe kahtlus, kuid tema võimalik narkojoove selgitatakse ekspertiisis. Ühel tabatud joobes juhil ei olnud ka juhtimisõigust. Nimelt 26. detsembril tabati Lääne-Nigula vallas alkoholi tarvitanud ja juhtimisõiguseta 25-aastane mees, kelle suhtes alustati väärteomenetlust. 

23. detsembril saime teate liiklusõnnetusest Üdrumal, kus kokku põrkasid sõiduautot Škoda ja Audi. Audis olid 34-aastane naine, 44-aastane mees ja 5-aastane laps ning Škodas 66-aastane naine. 34-aastane naine, 5-aastane laps viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse kontrolli, 44-aastane mees viga ei saanud. 66-aastase Škodat juhtinud naise vaatas kiirabi kohapeal üle ning lubas seejärel koju. Politseinikud selgitasid välja, et mõlemad autojuhid olid kained, kuid 66-aastane naine ei kasutanud turvavarustust. Liiklus oli mõnda aega sündmuskohal häiritud. Õnnetuse asjaoludes selgitamiseks alustati väärteomenetlust.

Õnneks veetsid enamik inimesi pühi rahulikult ja turvaliselt ning suuremate pidustusteta. Ka eesootava aastavahetuse soovitame sarnaselt jõuludele veeta kitsamas pereringis ning hoida kontaktid ja käigud võimalikult vähesed. Poodi või mujale avalikku siseruumi minnes tuleb kanda maski ja pidada kinni hajutatuse nõudest.“

Tagid: Haapsalu politseijaoskondpolitsei
JagaSäutsu
Eelmine postitus

Üheksa fakti, millega Eesti inimesed Euroopas silma paistavad

Järgmine postitus

Haapsalu linnuse muuseum on nomineeritud Euroopa aasta muuseumi aastaauhinnale

Samal teemal

Foto: PPA
Krimi ja pääste

Haapsalust varastati mesitaru koos mesilastega

16/06/2025
Krimi ja pääste

Lihulas sai liiklusõnnetuses viga 50-aastane mees

16/06/2025
Foto: PPA
Krimi ja pääste

Haapsalus kaotas naine petturile üle 3000 euro

13/06/2025
Foto: Transpordiamet
Eesti

Kiiruskaamera mõõdab juunist ka eemalduva sõiduki kiirust

02/06/2025
Foto: PPA
Krimi ja pääste

Politsei uurib kahte Haapsalus olnud vägivallajuhtumit

19/05/2025
Eesti

Päästeamet hoiatab petukõnede eest ohuteavituse testimise teemal

15/05/2025
Järgmine postitus

Haapsalu linnuse muuseum on nomineeritud Euroopa aasta muuseumi aastaauhinnale

Palun logi sisse , et ühinda aruteluga
Läänlane.ee

Saada artikkel, fotod, vihje, reklaamisoov või niisama hea mõte aadressil ivar@laanlane.ee. Tel 5680 4407.

Reklaambännerite hind kokkuleppel. Bänneri valmistamine tasuta.

OÜ Läänlane
Registrikood 12089011

Kasutustingimused

Rubriigid

juuni 2025
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
« mai    

© 2022 laanlane.ee

Cleantalk Pixel
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa

© 2022 laanlane.ee