Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa
Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Eesti
  • Varia
  • Tarbija
  • Reklaamtekst
Avaleht Krimi ja pääste

Nõmme külas põles maha iglusaun

Läänlane
09/09/2024
A A
0
Tules hävinud iglusaun. Foto: Päästeamet

Tules hävinud iglusaun. Foto: Päästeamet

Jaga FacebookisJaga Twitteris

Eile kell 01.56 ajal süttis Haapsalus Nõmme külas põlema saunahoone. Inimesed said hoonest kiiresti välja, kuid saun põles päästjate saabumise ajaks juba lausleegiga.

Päästjad asusid iglusauna kustutama, kuid paraku seda enam päästa ei õnnestunud ning nii saun kui ka terrass hävisid tules täielikult. Esialgsel hinnangul oli tulekahju põhjus seotud küttesüsteemiga. Päästjad likvideerisid põlengu kell  03.00.

6. septembril kell 23.55 teavitati häirekeskust, et Haapsalus Jalaka tänaval on auto sõitnud üle äärekivi ning purunenud sõidukist voolas teele mootoriõli. Päästjad katsid lekke absorbentainega ning puhastasid tee. Lisaks lükkasid päästjad liiklust takistanud sõiduki tee äärde.

LOE KA:

Uuemõisa tanklas oli õlireostus

Tanskas põles maha suvila

Pärnumaa

6. septembril kell 12.55 ajal juhtus Pärnus Ehitajate teel reka ja sõiduauto vahel liiklusõnnetus. Päästjad andsid väikeauto juhile esmaabi kuni kiirabi saabumiseni ning tegelesid veoki lekkega.  Sõiduautol likvideerisid päästjad süttimisohu ning puhastasid tee liiklusõnnetuse tagajärgedest.

8. septembril kell 19.17 helistas häirekeskusesse inimene Pärnust Nelgi tänavalt, kus tema eluruumidesse tungis naabrite tehtud lõkkest tulev suits. Päästjad leidsid eest tünni tehtud lõkke ning aitasid selle ära kustutada, et sellest tulenev suits ümbruskonda ei häiriks. 

Raplamaa

6. septembril kell 12.54 vajati päästjaid appi Haapsalu linna Kiltsi külla, kus veokist oli rikke tõttu teele valgunud umbes 15 liitrit mootoriõli. Päästjad lokaliseerisid lekke absorbentainega.

7. septembril kell 9.39 teavitas Aespa aleviku elanik, et näeb paksu suitsu, mis kogu kodutänava katnud on. Päästjad leidsid eest kahemeetrise läbimõõduga lõkke, milles põletati tooreid oksi. Kohal viibinud inimestel paluti lõke kustutada. Teel omandosse leidsid päästjad eest teisegi suitsu tekitanud lõkke. Tünnis põletati taimseid jäätmeid ning ka see lõke paluti omanikel kustutada.

Saaremaa

7. septembril kell 11.43 sõitsid päästjad Muhus Liiva külas juhtunud liiklusõnnetusele. Päästjad asusid õnnetuspaigas liiklust reguleerima ja kontrollisid inimeste tervisliku seisundi üle. Üks inimene anti kiirabiarstide hoole alla. Päästjad eemaldasid sõidukitel akujuhtmed ning puhastasid tee liiklusõnnetuse tagajärgedest.

8. septembril kell 05.01 helistas häirekeskusesse murelik inimene Matsiranna külast, kelle info kohaselt läksid kaks meest ATVdega metsa, kuid põlvini vette kinni jäänud mehed ja masinad enam iseseisvalt välja ei saanud. Lisaks said tühjaks ka telefoniakud. Päästjad lennutasid drooni, et meeste asukohta selgeks teha ning leidsid mehed umbes poole kilomeetri kauguselt. Inimesed kannatada ei saanud ning tulid omal jõul koos päästjatega metsast välja.

8. septembril kell 15.28 teavitati häirekeskust, et Kuressaares Tallinna tänaval põleb sõiduauto. Kaubiku mootoriruum oli peale sõitu põlema süttinud. Päästjad kustutasid põlengu kell 15.38.

Järvamaa

8. septembril kell 14.38 sai häirekeskus teate, et Türil Tehnika tänaval on põlema süttinud angaaris olnud väikebuss. Sõidukile teostatud keevitustööde käigus süttis bussi sisustus. Päästjad said suuremad leegid maha kella 14.50ks ning täielikult likvideeriti tulekahju kell 15.13. Bussi sisustus hävis tulekahjus. 

Tagid: Pääste
JagaSäutsu
Eelmine postitus

Eelnõu: vanema- ja haigushüvitiste maksimumi vähendav muudatus hakkab kehtima 1. jaanuarist 2026 

Järgmine postitus

Haapsalus sai viga tõukerattur

Samal teemal

Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Uuemõisa tanklas oli õlireostus

16/06/2025
Põlengukoht. Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Tanskas põles maha suvila

13/06/2025
Kastani prügimaja põleng. Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Kastani kortermajade vahel hävis tules prügimaja

11/06/2025
Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Haapsalus oli kaks põlengut

09/06/2025
Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Päästjad aitasid Haapsalus õhulõõrist välja linnupoja

05/06/2025
Foto: Päästeamet
Krimi ja pääste

Lihulas hukkus korteripõlengus 72-aastane naine

26/05/2025
Järgmine postitus
Foto: erakogu

Haapsalus sai viga tõukerattur

Palun logi sisse , et ühinda aruteluga
Läänlane.ee

Saada artikkel, fotod, vihje, reklaamisoov või niisama hea mõte aadressil ivar@laanlane.ee. Tel 5680 4407.

Reklaambännerite hind kokkuleppel. Bänneri valmistamine tasuta.

OÜ Läänlane
Registrikood 12089011

Kasutustingimused

Rubriigid

juuni 2025
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
« mai    

© 2022 laanlane.ee

Cleantalk Pixel
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa

© 2022 laanlane.ee