Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa
Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Eesti
  • Varia
  • Tarbija
  • Reklaamtekst
Avaleht Meelelahutus

HÕFFil tuleb välja verivärske Eesti nõiafilm

Läänlane
22/02/2023
A A
0
"Nõiad otse põrgust". Foto: kaader filmist

"Nõiad otse põrgust". Foto: kaader filmist

Jaga FacebookisJaga Twitteris

Aasta oodatuim õhinapõhine B-film juhatab Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivalil sisse volbriöö. 

Kahe aasta eest apokalüptilise märulifilmiga „Rikutud hing. Viirus” debüteerinud Susanna Smanjov on HÕFFil tagasi – juba ette kõmu tekitanud õudusfilmiga „Nõiad otse põrgust”. 

Kahe armunud naisnõia idüllilist kooselu rikub ootamatult maja ukse taha saabunud lärmakas kamp, kelle auto katki läheb. Palunud nõidadelt öömaja, leiavad tülikad võõrad vibu, mille hooletu käsitsemise tõttu üks nõidadest sureb. Kuna keegi ei taha süüd omaks võtta, otsustatakse ka teine nõid tappa ja surnukeha ära peita. Paraku ei aima keegi, et nõiad on surematud. 

LOE KA:

Mootorsaed laulsid end HÕFFi publiku lemmikuks

Video: Haapsalus sündis elav mootorsaag 

„See on üllatusi täis film, mille jaoks tegime ka väga ohtlikke kaskadöörivõtteid, riski võtsin vaid mina, teisi ohtlikke trikke tegema ei pannud,” ütles Smanjov, kes on ühtlasi ka filmi üks peaosatäitjaist.

Täispika linateose eelarve on vähem kui 500 eurot ja tegu on festivali lõpufilmiga, mis juhatab sümboolselt sisse volbri- ehk nõidade öö.

„Loodetavasti on meilgi oma osa selles, et Eesti filmipilt on rikkam uue žanrinähtuse, õhinapõhise B-filmiga ja on tekkinud hulk inimesi, kes vaatamata filmihariduse puudumisele on võtnud südameasjaks oma raha eest just selliseid filme teha,” tõdes HÕFFi juht Helmut Jänes.

Lisaks täienes festivali kava Austraalia kunstnikust režissööri Del Kathryn Bartoni fantaasiadraamaga „Blaze – lõõmav tüdruk” (Blaze). Selles ei suuda 12-aastane Blaze leppida mõistmatu, julma ja ebaõiglase maailmaga ning loob enesekaitseks uue reaalsuse, mis on tulvil värve, helisid ja mis kõige olulisem – draakoneid. 

Eelmisel aastal Tribeca festivalil esilinastunud visuaalselt atraktiivne film on pälvinud kiidusõnu üle terve maailma ja jõuab Eesti publiku ette esimest korda. 

28.–30. aprillini Haapsalu kultuurikeskuses aset leidev Baltimaade suurim žanrifilmide festival toob vaatajate ette valiku kõige uuematest õudus- ja fantaasiafilmidest, aga ka maailmafilmi varamust.

Soodushinnaga passid on müügil HÕFFi koduleheküljel.

Kogu festivali programm avalikustatakse ja piletite müük algab 13. aprillil.

Vaata juba välja kuulutatud filmide kohta SIIT.

Tagid: HÕFFHÕFFi filmiklubiNõiad otse põrgust
JagaSäutsu
Eelmine postitus

Taeblas sõitis auto ülekäigurajal otsa tüdrukule

Järgmine postitus

Mis juhtub liikluskindlustusega, kui auto maha müüd?

Samal teemal

"Mootorsaed laulsid": režissöör Sander Maran (vasakult) ja produtsendid Jan Andresson ning Kaur Maran aktsioonis. Foto: Karolin Linamäe / HÕFF
Festival

Mootorsaed laulsid end HÕFFi publiku lemmikuks

29/04/2024
Kaader videost / HÕFF
Festival

Video: Haapsalus sündis elav mootorsaag 

26/04/2024
"Mootorsaed laulsid", mootorsaemees (Martin Ruus) aktsioonis. Foto: kaader filmist
Festival

Laulvad mootorsaed avavad täna HÕFFi

26/04/2024
"Mitme näoga puu". Foto: kaader filmist
Kino

Õudne Eesti: HÕFF näitab noorte filmitegijate lühifilmide paremikku

22/03/2024
"Tuvalu". Foto: kaader filmist
Kino

HÕFFi filmiklubile tuleb külla Kaspar Jancis

21/03/2024
"Mootorsaed laulsid", mootorsaemees (Martin Ruus) aktsioonis. Foto: kaader filmist
Festival

HÕFFi avamisel laulavad mootorsaed

29/02/2024
Järgmine postitus
F: Pexels

Mis juhtub liikluskindlustusega, kui auto maha müüd?

Palun logi sisse , et ühinda aruteluga
Läänlane.ee

Saada artikkel, fotod, vihje, reklaamisoov või niisama hea mõte aadressil ivar@laanlane.ee. Tel 5680 4407.

Reklaambännerite hind kokkuleppel. Bänneri valmistamine tasuta.

OÜ Läänlane
Registrikood 12089011

Kasutustingimused

Rubriigid

juuni 2025
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
« mai    

© 2022 laanlane.ee

Cleantalk Pixel
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa

© 2022 laanlane.ee