Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa
Läänlane
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Eesti
  • Varia
  • Tarbija
  • Reklaamtekst
Avaleht Krimi ja pääste

Lähisuhtevägivalla tõttu kutsuti Haapsalu politsei appi kolmel korral

Läänlane
13/09/2021
A A
0
Jaga FacebookisJaga Twitteris

Möödunud nädala politseisündmustest teeb kokkuvõtte Haapsalu politseijaoskonna patrullitalituse juht Meelis Laurmann:

„Nädala jooksul sai politsei kokku 34 väljakutset. Neljal korral alustasime kriminaalmenetlust ja 24 korral väärteomenetlust. Kolmel korral saime väljakutse lähisuhtevägivalla juhtumi tõttu. Kainenema viisime ühe inimese.

Sarnaselt eelmistele nädalatele moodustasid suure osa väärtegudest liiklusalased rikkumised. Jätkuvalt tuletame autojuhtidele meelde, et piirkiirus on kehtestatud nii autojuhi enda kui ka kõigi teiste kaasliiklejate ohutust silmas pidades ning aitab vähendada riski sattuda liiklusõnnetusse. Liiklusjärelevalve käigus tuvastasime kahel korral ka autojuhid, kes olid otsustanud rooli istuda pärast alkoholi tarvitamist.

LOE KA:

Politseiniku nime kasutanud kelmid petsid kannatanult välja ligi 200 000 eurot

Teelt välja sõitnud autos sai viga kaasreisija

Teisipäeval, 7. septembril, möödus Haapsalus Kuuse tänaval kaupluse kassaliinist 71-aastane naine ilma, et ta oleks eelnevalt ostukotis olnud kauba eest tasunud. Naise suhtes alustasime väärteomenetlust. Sarnase teo eest alustasime väärteomenetlust veel kahel korral. Nii reedel kui ka pühapäeval möödusid Haapsalus Tallinna maantee ostukeskuse kassaliinidest 52-aastane naine, kes oli eelnevalt tasumata jätnud kosmeetikatarvete eest ning pühapäeval proovis samast kauplusest lahkuda 37-aastane naine, kelle poekotist leiti alkoholi ja kosmeetikakaupa, mille eest ta ei olnud tasunud.

Kolmapäeval, 8. septembril, aitasime Lääne-Nigula vallas metsast välja kaks seenelist, kes olid metsa läinud ning seal sihi kaotanud. Politsei sõitis ümber metsatuka, kuhu seenelised eksinud olid ning sireenide ja telefoniside abil aidati seenelised metsast välja.

Laupäeval, 11. septembril, peatas patrull Risti-Virtsu-Kuivastu-Kuressaare maanteel mootorsõiduki Mercedes-Benz. Kontrolli käigus tuvastasid politseinikud autoroolis olnud 50-aastasel mehel alkoholijoobe. Mees kõrvaldati juhtimiselt ning tema suhtes alustati kriminaalmenetlust.

Sama päeva õhtul kõrvaldas patrull juhtimiselt veel ühe autojuhi. Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maanteel mootorsõidukit Škoda Octavia juhtinud 42-aastane mees oli niivõrd tugevas alkoholijoobes, et organismis sisalduva alkoholikoguse määramiseks võeti mehelt vereproov, mis saadeti ekspertiisi. Täpne menetlusliik selgub pärast ekspertiisi vastust.

Reedest pühapäevani Haapsalus peetud nostalgiapäevade tõttu politsei tähelepanuväärseid väljakutseid ei saanud. Meil on väga hea meel, et peomeeleolus inimesed käitusid nõnda vastutustundlikult.“

Tagid: Haapsalu politseijaoskondpolitsei
JagaSäutsu
Eelmine postitus

Rakvere Teater etendab 15. septembril Haapsalus helget perekonnadraamat

Järgmine postitus

Parima hinna ja kvaliteedi suhtega nutitelerid 2021. aastal

Samal teemal

Foto: PPA
Krimi ja pääste

Politseiniku nime kasutanud kelmid petsid kannatanult välja ligi 200 000 eurot

12/03/2026
Foto: PPA
Krimi ja pääste

Teelt välja sõitnud autos sai viga kaasreisija

16/02/2026
Foto: PPA
Krimi ja pääste

Lääne-Nigula vallas hukkus liiklusõnnetuses kaks inimest

02/02/2026
Foto: Pexels.com
Eesti

Kelmid petsid Eesti inimestelt välja 29 miljonit eurot

19/01/2026
Krimi ja pääste

Haapsalus ründas mees elukaaslast

05/01/2026
Foto: PPA
Krimi ja pääste

Politsei sai aastavahetusel üle 500 väljakutse, päästjate abi vajati 89 korral

01/01/2026
Järgmine postitus

Parima hinna ja kvaliteedi suhtega nutitelerid 2021. aastal

Palun logi sisse , et ühinda aruteluga
Läänlane.ee

Saada artikkel, fotod, vihje, reklaamisoov või niisama hea mõte aadressil ivar@laanlane.ee. Tel 5680 4407.

Reklaambännerite hind kokkuleppel. Bänneri valmistamine tasuta.

OÜ Läänlane
Registrikood 12089011

Kasutustingimused

Rubriigid

märts 2026
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
« veebr.    

© 2022 laanlane.ee

Cleantalk Pixel
Tulemusi ei leitud
Vaata kõiki tulemusi
  • Läänemaa
  • Krimi ja pääste
  • Eesti
  • Sport
  • Kultuur
  • Majandus
  • Varia
  • Reklaamtekst
  • Välismaa

© 2022 laanlane.ee