1. jaanuaril oli Haapsalus kaks avaliku korra rasket rikkumist

1. jaanuaril sai politsei teate, et Haapsalus Suur-Lossi tänaval asuvas meelelahutusasutuses lõi seni tuvastamata isik 26-aastast meest, kes sai viga ja toimetati haiglasse.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Haapsalus Karja tänaval tekkinud kakluse käigus lõi seni tuvastamata isik 55-aastast meest.

Järvamaa

30. detsembril sai politsei teate, et Paides Tallinna tänaval asuvas baaris varastati mantli taskust mobiiltelefon Iphone 6S ja pangakaart. Vargusega tekitati varalist kahju 300 eurot.

Pärnumaa

31. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Haapsalu maanteel lõi ühise alkoholi tarvitamise käigus 43-aastane mees oma 39-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Põhja-Pärnumaa vallas lõi 47-aastane mees oma 30-aastast endist elukaaslast, kes sai viga.

1. jaanuaril sai politsei teate, et Pärnus Kastani põik tänaval on akna purustamise sisse tungitud eramu ruumidesse. Tekitatud kahju on selgitamisel.

31. detsembril sai politsei teate, et Põhja-Pärnumaa vallas Säästla külas varastati sõiduauto BMW, millega tekitati varalist kahju 1500 eurot.

31. detsembril sai politsei teate, et Sindis lõi 49-aastane mees oma 44-aastast elukaaslast, kes sai viga ja toimetati haiglasse.

Raplamaa

31. detsembril sai politsei teate, et Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel kasutas 32-aastane mees omavoliliselt sõiduautot Mercedes.

Saaremaa

1. jaanuaril sai politsei teate, et Kuressaares Tallinna tänaval lõi 24-aastane mees 26-aastast meest.

31. detsembril alustati kriminaalmenetlus selles, et 29. detsembril varastati Kuressaares Tallinna tänaval asuvas baaris rahakott koos dokumentide ja 500 euro sularahaga.

Juhtumite osas on alustatud kriminaalmenetlus.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.