Lähipäevade ilm: Suurt sooja veel ei tule

Veebilehe Wunderground.com ilmaennustus Haapsalule tänasest reedeni.
Veebilehe Wunderground.com ilmaennustus Haapsalule tänasest reedeni.

Täna kõrgrõhkkonna mõju tugevneb. Ilm on enamasti sajuta ja selgema taevaga. Põhjakaare tuul muutub tugevamaks. Õhutemperatuur on päeval 8..14, meretuulega rannikul kuni 6°C, teatas ilmateenistus.

Teisipäeval (12.04.) jääb kõrgrõhkkond veel püsima. Ilm sajuta, võrdlemisi selge taeva ja nõrga tuulega. Õhutemperatuur on öösel -2..+3, päeval 10..14, meretuulega rannikul kuni 6°C.

Kolmapäeval (13.04.) läheneb lõuna poolt madalrõhkkond, mille vihmapilved jõuavad tõenäoliselt õhtul Eesti lõunaossa. Öö ja hommikupoolik on sajuta. Tuul pöördub idakaarde ja veidi tugevneb. Selgema taeva korral langeb õhutemperatuur öösel -3..+3°C-ni, päeval tõuseb 10..13, meretuulega rannikul kuni 7°C.

Neljapäeval (14.04.) jõuab madalrõhkkond lähemale ja vihma võimalus suureneb 50-60%-ni ja seda eelkõige Lõuna- ja Ida-Eestis. Õhutemperatuur on öösel 0..+5, päeval 7..12°C, vihmapilvede all paar-kolm kraadi vähem.

Reedel (15.04.) madalrõhkkonna mõju väheneb ja tõenäolisem on kõrgrõhkkonna tugevnemine. Saju võimalus väheneb. Õhutemperatuur on öösel -2..+3, päeval 6..11°C.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.