Tsirkuselavastus “Igavikuline õhtusöök”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 05/07
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


Piletid eelmüügis Piletilevis:
Täispilet 17€
Laps alates 5 a/ õpilane/ tudeng/ pensionär 14€
Erivajadustega klient 14€
Grupid alates 6 inimesest 14€
Perepilet 48€ (2 täiskasvanut + kuni 3 last vanuseni kuni 18 a k.a.)

Tsirkuselavastuse IGAVIKULINE ÕHTUSÖÖK suvetuur 2018 / Big Wolf Company

Mööda maailma rännanud Eesti artistid Grete Gross ja Lizeth Wolk on naasnud suvetuuriks kodumaile, et tuua publiku ette lugu ühest eluajast – muutustest, vananemisest, üksindusest ja unistustest.

“Igavikuline Õhtusöök” on kummardus traditsioonilisele tsirkusele, suurendusklaasis lugu artistiks olemisest, särast ja selle tuhmumisest.

Proua Marta ja Helmi kohtuvad juba viimased 10 aastat õhtusöögil kahele, meenutamaks noorusaegu ja peletamaks eemale üksinduse kibedat maitset. Nagu eluaegsetele sõpradele kohane, väljendub daamide armastus ja hoolimine tobe-jantlikus tögamises ja kraaklemises. Kuid nende kühmu vajunud kehade, liiga aeglaseks muutunud jalgade ja kortsu vajunud nägude tagant ei jää märkamatuks see silmade sära, ikka veel nägemas publiku ovatsioone, ikka veel imetletud, ikka veel kaunid…

Eesti muusika kullafond paitab publiku kõrvu, tsirkusele omane võimatuse võimalikkus teritab meeli ja vaheajal pakutav (piletihinnas sisalduv) tassike teed või pokaal veini kustutab janu.

Idee ja teostus / Big Wolf Company koosseisus Grete Gross, Lizeth Wolk
Laval / Grete Gross, Lizeth Wolk
Repetiitor, lavastuskonsultant / Kaspar Jancis, Kaja Lindal
Assisteeriv kunstnik / Maarja Roolaht
Produktsioon / Karmen Aasanurm

Esietendus 26. märts 2017, Von Krahli Teater

Big Wolf Company on Eesti esimene professionaalne kaasaegse tsirkuse trupp, mis asutati Grete Grossi ja Lizeth Wolki poolt aastal 2015. Lizeth ja Grete on lõpetanud Soome tsirkusekooli (SaSak Circus Education, Lahti) 2015 mais, spetsialiseerumisega õhuakrobaatikale. Oma jõude ühendades loob Big Wolf Company etendusi igale maitsele: nii stiilset retrohõngulist komöödiat kui ka meelipaitavaid soololavastusi. Trupp rühib ühise eesmärgi poole, panna kogu Eesti armastama tsirkust ja näidata, kuivõrd mitmekülgne tsirkusekunst olla võib.

https://www.bigwolfcompany.net/

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.