Tanel Padari & Tomi Rahula akustiline kontsert

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 15/02
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskuse rõdusaal

Categories


15. veebruaril kell 19.00
Piletid kuni 12. veebruarini 14/ 12 € eelmüügis Piletilevis, alates 13. veebruarist 16/ 14 €. Kuni 7 aastased tasuta, kui istuvad saatja süles.

Tanel Padar & Tomi Rahula akustiline kontsert veebruaris kolmes Eestimaa linnas – Türil, Haapsalus ning Kuressaares!

Tanel Padar on Eesti muusikamaastikul üks prominentsemaid ning värvikamaid figuure. 2001. aastal võidutseti koos Dave Bentoniga Eurovisiooni lauluvõistlusel Taanis ning peale seda on Tanel olnud eestlaste huviorbiidis juba viimased 15 aastat.  Selle aja jooksul on Tanel esinenud peamiselt ansambli The Sun koosseisus ning osalenud mitmetes põnevates teleprojektides.  Kindlasti on raske unustada kujutluspilti rokkstaarist, kes keerles näosaate laval Tina Turneri kingades. Aga see on vaid üks vähestest näidetest, millega Padar suudab üllatada!
Lõppenud aasta kevadel tunnustati muusikuid Kadrioru lossis “Kuldne plaat” ürituse raames, kus Tanel Padar pälvis tiitli Aasta meesartist 2016.
Veebruar on sõbrakuu ning valentinipäev on tavaliselt pühendatud armastusele ja kallimale, kellele anti oma tunnetest märku või tehti kingitusi. Selle raames astuvad publiku ette Tanel ja Tomi ning armastusväärsed hetked lauldakse akustilises võtmes Türil, Kuressaares ning Haapsalus.
Ettekandele tulevad ansambli The Sun loomingust tuntud hitid , mis on saanud õrna ning romantilise kuue.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.