Stand-up kontsert “Oma jõul”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 30/11
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


Piletid 15/ 13 € eelmüügis Piletilevis.


Laval: Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa ja Rene Puura.

Kaks kõige toredamat asja, mida üks õhtu pakkuda saab on hea muusika ja hea nali. Nüüd on need mõlemad koos ühes stand-up kontserdis ja pealegi veel suurepärase muusikalise trio esituses, mille solistina särab Eesti üks armastatuim artist, monoteatri grand old man Jan Uuspõld.

Fantastiline kolmik, koosseisus Jan Uuspõld, Mairo Marjamaa ja Rene Puura ei ole mitte tavaline ning päästab teid talvepimedusest parima muusikalise huumoriga. Esitusel hea ja veel parem muusika, eksperimendid pillidega ning Jani uued naljad.

Jan Uuspõld – (vokaal) Eestis tuntud kui monoteatri grand old man, kes üha enam seab oma mõtteid lavale ise. Jan ei pea ennast lauljaks kuid leiab, et igaühel on võimalus enda hääl üles leida. Muusika on olnud alati Jani elus olulisel kohal. Keskkoolis alustas ta oma bandi “Luxury Filters” solistina ja tänaseks on olnud osaline kümnetes muusikaprojektides.

Mairo Marjamaa – (saksofon) Tunnustatud pedagoog ja multiinstrumentalist. Jazz- ja popmuusika maailmas ei vaja ta ammu enam tutvustamist. Tema autoriloomingut saab kuulda Mairo Marjamaa Kvarteti esituses.

Rene Puura – (klahvpillid) Hinnatud klahvpillimängija, kes on olnud tegev mitmetes eesti tuntumates koosseisudes (Karl-Erik Taukar band jt). Tegutseb ka õppejõuna Otsa-koolis.

KUULA ENDA LEMMIKLUGU LAVAL!
Igal kontserdil esitab bänd ühe publiku sooviloo. Soovilood koos kontserdi kuupäevaga palume saata eelnevalt e-mailile: info@prempro.ee

Trio teeb valiku saabunud lugude vahel ja esitab pühendusega loo ühele publikus olijale!
Kontsert kestab 1 h ja 30 min. Ilma vaheajata.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.