ON teatri monolavastus “Maailma Ilusaim Tüdruk”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 18/09
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


ON teatri monolavastus “Maailma Ilusaim Tüdruk”
18. oktoobril kell 19.00
Pilet 15 €, sooduspilet 10 €
Soodustuse saajad: invaliid + saatja tasuta, pensionär, üliõpilane, õpilane
Piletid eelmüügis Piletimaailmas

Lavale seadnud Kaisa Roover. Laval Siim Maaten.

“Ta on kõige ägedam ja erutavam armastatu, kes mul on kunagi olnud. Ta on uje ja tark. Ta ei lase kellelgi end petta. Ta on kaunim kui pornograafi unistus. Ta võib olla suureline ja kapriisne ning samas andestav ja armastav. Ta on tõeline pühapäeva laps, magus kuninganna…” (1996)

„Maailma Ilusaim Tüdruk“ räägib loo, kuidas revolutsioonilistel aegadel võib inimese isik ja tema traagika ühiskonnas toimuva varju jääda. Maailm on selliseid inimesi täis, aga neid ära tunda ei ole lihtne. Selleks, et avada ühe taolise inimese traagikat, võtab „Maailma Ilusaima Tüdruku“ etendus vaataja taasiseseisvuva Eesti algusaastatesse ja jälgib tõsielusündmustele ning psühholoog Alice Milleri teooriatele toetudes ühe inimese kasvamist Eesti maatüdrukust moslemiks Londonis.

2011. aastal leidsid ON teatri lavastajad oma postkastist Anne päevikud. Ta palus neil oma uskumatu lugu avalikkuse ette tuua. Päevikutest ilmnes, et tüdruk elas 34. eluaasta jooksul 5 erinevat elu – igas elus uus nimi ning identiteet. Läbi nende päevikute, veinipudelite, seksitööstuse, Eesti ja Euroopa lähiajaloo ning Maateni kehastatud tüdrukut kohanud tegelaste joonistub pilt armastusest, ilust ja ellujäämisest. Pilt Maailma Ilusaimast Tüdrukust.

Etendus sisaldab seksi, uimasteid ja vägivalda.

Esietendus: Vaba Lava 9.12.16
Suur tänu Bois MM’le ja Kultuurkapital

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.