Kristin Reimani näitus “Claritin”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 05/05 - 24/05
12:00 - 18:00

Sündmuspaik
Haapsalu linnagalerii

Categories


Avamine 5. mail kell 17.30

On valge kui pilvitul keskpäeval, taevas on ühtlaselt sinine. Iga nähtava detaili piirjooned on teravad, kõik pinnad puhtad. Ma pole kunagi tundnud end olevat suuremas ebaselguses.
Kõige keerulisem dilemma on valik kahe võrdse paarilise vahel. Oluline pole kumma kasuks otsustada, vaid millisega vähem segadustunnet kaasneb.
Udune läbipaistvus on antihistamiinreaalsus; kindlana näivad pidepunktid on vaid pudedad peotäied tolmu.
Kas Claritin teeb ebaklaarselgeks?
___

Kristin Reiman (s 1992) töötab läbi ruumiinstallatsioonide ebamugavustunde, ärrituste ning häiretega inimtegevuses. Reiman on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia installatsiooni ja skulptuuri osakonna (2016), sooritanud vahetusõpingud Antwerpeni Kuninglikus Kunstiakadeemias (2014-2015) ning viibinud praktikatel Veneetsias ning Pariisis. “Claritin” Haapsalu linnagaleriis on Reimani kolmas isikunäitus.

Tänud: Agur Kruusing, Anne Reiman, Arne Reiman, Brigita Reinert, Daiga Grantina, Mari-Leen Kiipli, Mark Rohel, Tarvo-Hanno Varres.
Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.

Näitus on avatud 24. maini, K-P 12.00-18.00

NB! Avamisele viib 5. mail Tallinnast kell 17:00 eribuss ning toob samal õhtul soovijad ka tagasi. Bussile saab registreeruda kirjutades kristin.reiman@artun.ee.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.