Kontsert “Kuuekeelsed. Omi ja laenatud laule”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 15/04
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


15. aprillil kell 19.00
Piletid 13/ 11 € eelmüügis Piletilevis ja Piletimaailmas
Kolm erilist inimest, kolm korda kuus keelt, kolm häält – see kõik saab üheks ühel laval omade ja laenatud lugude saatel.
Esimene kolmest on Mari Jürjens, kes on võlunud omaloomingu ja siirusega Eesti publikut juba aastaid. Tema lavaline olek ning muusika on alati soe ja meeldejääv nagu ka mõlemad siiani ilmunud albumid “22” ning “Maa saab taevani”.
Teine eriline muusik on legendaarne Riho Sibul, kes on nii meisterlik kitarrimängija kui ka unustamatu laulutämbriga esineja. Tema lood ning ansamblid on läbi aastate inimeste südameisse pugenud.
Viimane kolmest, kes kuuekeelse kitarri järele haarab ning end mugavalt ritta seab, on Eesti pop-rock maailma uuendaja Vaiko Eplik. Ta on avastaja, improviseerija, multiinstrumentalist, andnud välja paarkümmend kauamängivat heliplaati, produtseerinud muusikat ka teistele ja kirjutanud paar tuhat laulu.
Mari, Riho ja Vaiko loovad laulu ja kitarridega ainulaadse atmosfääri, mis poeb põue ja millest ei taha lahti lasta. See on kodune ja hea. See on aeg muusikaga koos sõprade ja lähedastega.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.