Juubelikohvik “Sweet and Twenty”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 06/05
17:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


6. mail kell 17.00
Piletid 7/ 5 € müügil pool tundi enne algust kohapeal.

Käesoleval hooajal tähistab Kalevi Kammerkoor oma 20. tegutsemisaastat. Ühe toimeka koori jaoks on see innustavalt pikk aeg, kuhu on mahtunud lugematul arvul kooriproove ja -laagreid; meeliülendavaid ja vägevaid kontserte, laulupidusid ja ühislaulmisi; kooriliikmete loomingulisuse täiesti uuele tasemele tõstnud Kalevisioone; kümneid omaloodud filme ning ühiseid kinoõhtud; juba legendaarseks saanud koorikohvikuid; Eesti tuure, naaber- ja kaugemate riikide külastusi ning muidugi ka auhinnalisi võistulaulmisi.

Kalevi Kammerkoor on ilmselgelt võtnud Eesti koorimuusikamaastikul kindla positsiooni suhtumisega “Kui teeme, teeme veidi teistmoodi, aga uhkelt ja omadega!”.

Koori eest on seisnud 10 presidenti oma meeskonnaga, samas kui koori ees on seisnud kogu selle aja vaid üks mees – Erki Meister. Usume, et oleme teda vägevalt inspireerinud, sest just Kalevi Kammerkoorile on ta kirjutanud teosed “Missa cantico”, Seto sümfooniad “Peko esä” ja “Peko” ning Artur Alliksaare tekstidele kirjutatud “Päikestepillajad”.

Oleme koos käinud 20 aastat ja nüüd tahame teiega jagada kõike seda, mis meie sees head on – klassikalist koorimuusikat, filme ja sketše.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.