Joogafestival

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 22/07 - 23/07
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu

Categories


01.01-31.05 – pass 45 € / VIP pass 79 €
01.06-09.07 – pass 55 € / VIP pass 79 €
10.07-23.07 – pass 65 € / VIP pass 79 €

Rahvusvaheline Joogafestival 22.-23. juulil 2017 Haapsalus juba kuuendat korda!
Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida üle 10 joogastiili ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades.
Peaesineja on imekauni tämbri ja tunnetusega muusik Sudha Londonist. Oma loomingus põimib ta loitse idamaadest, sufidelt, Tiibeti ja India traditsioonist kui ka Aafrikast, Havailt, põlisameerikast ja mujaltki. Muusika kuulajad lummatakse kaasa lauludesse, palvetesse, vaikusesse.
Kohal on ka särav hatha jooga ja meditatsiooniõpetaja Daniel Strausser Taist, kes on varemgi meie festivali peaesineja olnud ja paljude lemmikuks osutunud. Erilisi tantratöötubasid viib läbi kogenud tantraõpetaja Shanti Limnell oma kaasaga Soomest.
Festivali pealava tegevused ja tervisekaupade bazaar toimuvad Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Siseruumide loengud, töötoad ja bazaar on avatud kõrval asuvas kultuurikeskuses.
Põnevad etnorütmid ja alkoholivaba tantsupidu kestavad südaööni Haapsalu linnusehoovis. Põnev ööprogramm on sel korral esimest korda Haapsalu vanakinos – võimalus puhata kogu öö live muusika tervendavate helide saatel.
Kavas on tegevusi nii meestele kui naistele, lastele ja rasedatele, noortele ja eakatele, alles alustajatele ning aastaid joogat praktiseerinutele.

http://www.joogafestival.ee/

 

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.