Ivo Linna ja Birgit – kontserdisari “Kingitus”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 19/12
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


Esmakordselt astuvad publiku ette ühise kontserdisarjaga kaks Eesti armastatuimat lauljat, Ivo Linna ja Birgit.

Südamlikel kontsertidel esitatakse pärleid nii jõulumuusika klassikast kui mõlema artisti enda uuemaid ja vanemaid lugusid.

Lauljaid saadavad nende head sõbrad Antti Kammiste klaveril, Peter Põder kitarril ning Ramuel Tafenau löökpillidel.

Lauljaid seob lisaks ühistele toredatele elulistele faktidele (näiteks mõlema juured on Saaremaal, mõlemad on käinud Eurovisioonil, mõlemal on poeg ja tütar jne) ka see, et mõlema repertuaaris on nende jaoks tähenduslik lugu nimega “Kingitus”, mille järgi on antud kontserttuur ka omale nime saanud. Tee kingitus oma parimale sõbrale, emale-isale, abikaasale, lastele ja tule temaga kontserdile, sest nagu ütleb Birgiti laulusalm: “Kingitus kauneim on koosoldud aeg….”

Ivo Linna ei vaja muidugi kellelegi tutvustamist – mees, kelle lugusid teavad peast mitu generatsiooni ning mees, kes oma muheda olekuga on pugenud iga eestlase südamesse. “Sangar seiklusfilmis”; “Kikilips”, laulva revolutsiooni laulud, Rock Hotel, Apelsin, käik Eurovisioonil jne jne, Ivo suur panus Eesti muusikasse on ta viinud loomulikult ka samanimelise “Panus Eesti Muusikasse” auhinnani Eesti Muusika Auhindadel. Ivo Linna andis aastal 2017 välja ka oma uue kauamängiva “Suur Loterii”, mida saab ka käesolevatel kontsertidel endale kohapeal soodsalt soetada.

Birgit Sarrap (endine Õigemeel) on esindanud Eestit Eurovisooni lauluvõistlusel lauluga “Et uus saaks alguse”, võitnud Eesti esimese “Eesti otsib Superstaari” lauluvõistluse, millest käesoleval aastal täitub täpselt 10 aastat. Birgit on võitnud kahel korral Eesti parima naisartisti tiili Eesti Muusikaauhindadel ning samuti kahel korral Kuldse Plaadi parima naisartisti kategoorias.

Ta on armastatud artist muusikalilavadel, mängides ka praegu üht pearollidest muusikalis “Mamma Mia” ja “Helisev Muusika”.

Antud kontserttuur on Birgitile ka tähenduslik, sest samuti möödub 10 aastat tema esimesest jõulukontsertide sarjast.

Ivo Linna
Kingitus: https://www.youtube.com/watch?v=unuew0Yxpow

Birgit
Kingitus: https://www.youtube.com/watch?v=Qkxa8Tc-tys

Piletid müügil Piletilevis.
Pileti hinnad kuni kontserdieelse päevani:
Täispilet 19 €
Õpilane, tudeng, pensionär, erivajadustega klient ja tema saatja 17 €

Ürituse toimumise päeval eelmüügist ja kohapeal kõigile 22 €

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.