Haapsalu Teatristuudio lavastus “Mina, Orlando”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 10/05
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


24. aprillil esietendub Haapsalu Kultuurikeskuses “Mina, Orlando”, mis põhineb Virginia Woolfi kuulsal romaanil “Orlando” ja Läänemaa naiste elulugudel. Lavastus jutustab sellest, kuidas jääda inimeseks sõltumata ühiskondlikest dogmadest ja neist tulenevaist raskustest.

Orlando alustab elu kuninganna Elizabethi-aegsel Inglismaal jõuka noore mehena. Ta pidutseb, elab kerglast elu, vaevleb loomepiinades, armub. Läänemaa naised teevad aga oma igapäevaseid toiminguid, töötavad, armastavad, elavad nagu oskavad. Kuidas saab neil esmapilgul eri maailmadest pärinevatel inimestel siiski nii palju ühist olla? Kas võib juhtuda, et see, mis meile esmapilgul näib nii loomulik ja iseenesestmõistetav on hoopiski looduse vingerpuss?
Või ongi kõikides inimestes alati kaks poolt, see, mis esmapilgul paistab ja siis veel see teine pool…

Marion Unduski lavastatud ja Piret Jaaksi poolt dramatiseeritud “Mina, Orlando” käib läbi sajandite, et vaadelda naise rolli muutumist ajas ning seda, kuidas tänapäeval ikka veel võideldakse samade muredega, mille arvasime olevat jäänud 16. sajandisse. Haapsalu teatristuudio lavastuses astuvad üles seitse naist – Katrin Arrak, Elen Gill, Beguta Kevvai, Ulvi Paat, Siiri Simenson, Kaidi Sits ja Marika Vaher.

Lavastust mängitakse viiel korral (24. aprillil ning 4., 6., 10. ja 16. mail). Piletid on müügil Haapsalu Kultuurikeskuse kassas, kohtade arv saalis on piiratud. Etendused algavad kell 19.00.

Pilet 8 € eelmüügis kultuurikeskuse kassas.

Soovitatav alates 12. eluaastast.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.