Film “X-mehed: Apokalüpsis”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 25/05 - 29/05
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


25.- 27. mail kell 19.30

29. mail kell 16.30

Pilet 4 €

Pärast ülemaailmselt kassahitti “X-mehed: Tulevase möödaniku päevad” naaseb lavastaja Bryan Singer filmiga X-MEHED: APOKALÜPSIS.

Alates tsivilisatsiooni sünnist kummardati teda kui jumalat. Apokalüpsis (Oscar Isaac), esimene ja võimsaim mutant Marveli X-meeste universumis, omandas paljude teiste mutantide võimed ja jõu, muutudes surematuks ja võitmatuks. Ärgates tuhandeid aastaid hiljem, on ta pettunud maailmas, mis teda ees ootab. Apokalüpsis värvab rühma võimsaid mutante, kelle hulka kuulub ka julguse kaotanud Magneto (Michael Fassbender), et inimkond minema pühkida ning luua uus maailm, mille üle valitseks tema ise. Kaalul on terve universumi saatus ning Mystique (Jennifer Lawrence) ja Professor X (James McAvoy) peavad juhtima noorte X-meeste meeskonda, et peatada oma võimsaim vastane ning päästa inimkond kindlast hävingust.

Lavastaja Bryan Singer
Osades: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Olivia Munn, Evan Peters, Kodi Smit-McPhee, Sophie Turner, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Lucas Till, Josh Helman, Lana Condor, Ben Hardy

Treiler

Filmi pikkus: 2 tundi 27 minutit

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.