Film “Tarzani legend” 3D

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 15/07 - 20/07
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


15. juulil kell 20.00
17. juulil kell 15.00
20. juulil kell 18.00
Pilet 4.50 € + prillid 1 €

Palju aastaid on möödas ajast, kui Tarzan (Skarsgård) jättis Aafrika džunglid seljataha, et elada peenemat elu John Clayton III ehk Lord Greystoke’ina koos armastatud naise Jane’iga (Robbie). Nüüd kutsutakse ta aga tagasi Kongosse parlamendi ärisaadikuks. Teadmata, et ta on vaid tühipaljas ettur surmavas ahnuse- ja kättemaksuskeemis, mille taga seisab belglasest kapten Leon Rom (Waltz). Mõrvarliku vandenõu planeerijatel pole aimugi, mille nad kohe valla päästavad.

Seikluslikus põnevusfilmis „Tarzani legend“ astub Edgar Rice Burroughse loodud legendaarse tegelase rollis üles Alexander Skarsgård (HBO „Puhas veri“).

Filmis mängivad ka Oscarile kandideerinud Samuel L. Jackson („Pulp Fiction“, „Kapten Ameerika“ filmid), Margot Robbie („Wall Streeti hunt“), Oscarile kandideerinud Djimon Hounsou („Vereteemant“, „Gladiaator“), Oscarile kandideerinud John Hurt („Elevantmees“, „Harry Potteri“ filmid), Oscari-võitja Jim Broadbent („Iris“) ja kahe Oscariga pärjatud Christoph Waltz („Vääritud tõprad“, „Vabastatud Django“).

Filmi lavastas David Yates (viimased neli „Harry Potteri“ filmi, tulevane „Fantastilised elukad ja kust neid leida“).

Treiler

Filmi pikkus: 1h 49 min
Alla 12 aastastele mittesoovitatav.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.