Film “Star Trek tundmatusse”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 22/07 - 29/07
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


22. juulil kell 20.00
27. juulil kell 19.30
28. juulil kell 20.00
29. juulil kell 18.00
Pilet 4.50 € + prillid 1 €

Tormiline ulmeseiklus STAR TREK TUNDMATUSSE on globaalselt ülipopulaarse ning armastatud Star Treki mammutsaaga uus ning palavalt oodatud peatükk. 2009. aastal andis filmisarjale uue hingamise julgete nägemuste poolest tuntud režissöör ja superprodutsent J.J. Abrams, kes sellelgi filmil produtsendina silma peal hoidis. Režissööritoolis istub seekord aga “Kiirete ja vihaste” filmide lavastajana laineid (ja rekordeid) löönud Justin Lin.

Legendaarse kosmoselaeva U.S.S. Enterprise hulljulge ning vankumatu meeskond eesotsas James T. Kirkiga (Chris Pine) on jätkuvalt avastamas kaardistamata taeva-avarusi. Kaugeimas kosmosesügavuses leiavad nad end aga silmitsi uue müstilise kurjusega, mis paneb proovile nii neid endid kui kõik selle, mille eest Föderatsioon seisnud on…

Osades niisiis Chris Pine (”Unstoppable”), Zachary Quinto (”Margin Call”), Zoe Saldana (”Avatar”), Simon Pegg (”Mission Impossible 4-5”), John Cho (“Harold & Kumar”), Karl Urban (“RED”), sarja uustulnukatena Idris Elba (“Prometheus”) ja Sofia Boutella (“Kingsman”) ning traagiliselt varalahkunud Anton Yelchin (“Like Crazy”). Filmi lavastas Justin Lin (”Fast & Furious” filmid).

Treiler

Filmi pikkus: 1h 30 min
Alla 12 a. mittesoovitatav

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.