Film “Snowden”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 25/09 - 28/09
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


25. septembril kell 17.00
27. septembril kell 19.00
28. septembril kell 20.00
Pilet 4 €

Oscariga pärjatud lavastaja Oliver Stone, kelle käe all on valminud sellised linateosed, nagu „Rühm“, „Sündinud neljandal juulil“, „Wall Street“ ja „JFK“, toob nüüd ekraanile 21. sajandi kõige tähtsama ja põnevama tõestisündinud loo.

Poliitiline ja pingeline põnevik „Snowden“, mille peaosades astuvad üles Joseph Gordon-Levitt („Kõnd“, „Algus“, „50/50“) ja Shailene Woodley („Süü on tähtedel“, „Lahkulööja“ sari), paljastab uskumatu ja seni avaldamata Edward Snowdeni isikliku loo. Snowden on vastuoluline endine CIA ja NSA töötaja, kes paljastas NSA šokeeriva ebaseadusliku jälitustegevuse ja kellest sai seetõttu üks maailma enim tagaotsitavaid inimesi. Mõned peavad teda kangelaseks, teised jälle reeturiks. Ükskõik kummal poolel olla, on see võimas lugu sellest, miks ta seda tegi, kelle ta maha pidi jätma ja kuidas tal see õnnestus. Üks tänavuse aasta haaravamaid filme.

Osatäitjad: Shailene Woodley, Joseph Gordon-Levitt, Scott Eastwood, Nicholas Cage, Melissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Rhys Ifans, Timothy Olyphant

Filmi pikkus: 2h 20 min
Alla 12 aastastele keelatud.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.