Film “Räägitakse, et tomatid armastavad rokkmuusikat”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 16/09 - 20/09
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


16. septembril kell 19.00
17. ja 18. septembril kell 15.00
19. septembril kell 18.30
20. septembril kell 18.00
Pilet 4 €

Janno Jürgensi uus lühimängufilm “Räägitakse, et tomatid armastavad rokkmuusikat” on 39 minuti pikkune tundlik ja isiklik film ühest soliidses eas härrasmehest Aleksandrist (Evald Aavik), keda tema eluõhtul kiusatakse.

Kiusajaiks on vanamehe enda lapsed ning põhjuseks üks suur ja uhke maja, mis asub mõnikümmend meetrit merest. Ainus, kellega vana mees mõistliku juttu ajada saab ning maailmaasjade üle arutada, on tema seitsmeaastane pojapoeg Karl.

Film on tõuke saanud mitmetest keerulistest peresisestest varajagamisjuhtumitest ning arenenud sellest üldisemaks mõtiskluseks elust ja surmast ning tõstatab küsimuse, mis siis õhtu lõppedes tähtis on.

“Räägitakse, et tomatid armastavad rokkmuusikat” linastub 9. septembrist kinos Sõprus, 16. septembrist Haapsalus ning seejärel suuremates ja väiksemates kinodes üle Eesti. Film on üles võetud Haapsalus ja selle lähiümbruses sama meeskonna poolt, kes tõid mõne aasta eest vaatajateni lühifilmi “Distants”, mis linastus Locarno Filmifestvalil ning mitmekümnel festivalil üle maailma.

Osades: Evald Aavik, Tiina Tauraite, Oliver Linnas, Timur Ilikajev, Rain Simmul, Taavi Tõnisson ja teised.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.