Film “Polaarpoiss”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 14/05 - 23/05
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


14. mail kell 17.00
15. mail kell 15.00
17. mail kell 18.00
22. mail kell 15.00
23. mail kell 19.00
Pilet 4 €

Mattias (Roland Laos) on keskkooli lõpetav noormees, kes unistab fotograafiaõpingutest Berliini Kunstiakadeemias. Tema plaanid seab ohtu armumine hulljulgesse bipolaarsesse kaunitari Hannasse (Jaanika Arum), kes tõmbab Mattiase sündmustekeerisesse, mis viib poisi seadusega pahuksisse. Päästes Hannat tema enese küüsist, paneb Mattias toime kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – lasta end
süüdimatuks tunnistada. Selleks aga tuleb Mattiasel teeselda ainsat vaimuhaigust, mida ta tunneb – bipolaarsust.

“Polaarpoiss” on režissöör Anu Auna esimene täispikk mängufilm, mille peaosades mängivad Roland Laos ja Jaanika Arum. Filmis teevad kaasa veel Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Ülle Kaljuste, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Joosep Jürgenson, Jaan Rekkor, Ene Järvis, Ivo Uukkivi jpt.

Filmi operaator on Heiko Sikka, kunstnik Jaagup Roomet, kostüümikunstnik Kristina Lõuk, fotograaf Renee Altrov, monteerija Margo Siimon, helirežissöör Horret Kuus ja helilooja Sten Šeripov. Filmi produtsendid on Priit Pääsuke ja Kaspar Kaljas. Filmi on tootnud Luxfilm.

Film valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut, Eesti Kultuurkapital, Media, Torino Film Lab, Nipkow Pogramm ja Hooandja.

Treiler

Filmi pikkus: 1h 30 min
Alla 12 aastastele keelatud!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.