Film “November”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 03/02 - 09/02
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


3. veebruaril kell 19.00
5. veebruaril kell 15.00
6. veebruaril kell 19.00
7. veebruaril kell 19.00
9. veebruaril kell 19.00
Pilet 4 €

Andrus Kivirähki armastatud romaanil “Rehepapp ehk november” põhinev kauaoodatud fantaasiafilm “November” jõuab kinodesse üle Eesti alates 3. veebruarist 2017. Lavastaja Rainer Sarneti käe all valminud “Novembrit” võib kirjeldada kui muinasjutufilmi täiskasvanutele, kus saavad kokku must huumor ja romantiline armastus. Filmi tegevus toimub paganlikus Eesti külas, kus ahned ja juhmid külaelanikud pistavad rinda nii Katku, Vanapagana kui krattidega. Loo peategelane on noor talutüdruk Liina (Rea Lest), kes on lootusetult armunud külapoiss Hansu (Jörgen Liik). Hansule on aga silma jäänud hoopis imekaunis mõisapreili (Jette Loona Hermanis). Lisaks nõuab Liina isa (Arvo Kukumägi), et neiu läheks naiseks ropu suuvärgiga Endlile (Sepa Tom)…

“Novembri” lavastas Rainer Sarnet, selle peaosades mängivad Rea Lest, Jörgen Liik, Arvo Kukumägi, Heino Kalm, Meelis Rämmeld, Katariina Unt, Taavi Eelmaa ja Jaan Tooming.
“Novembri” produtsent on Katrin Kissa, operaator Mart Taniel ja kunstnik Jaagup Roomet. Filmi muusika on loonud Jacaszek.

Treiler

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.