Film “Mina enne sind”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 10/06 - 15/06
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


10. juunil kell 18.30
12. juunil kell 17.00
14. juunil kell 19.00
15. juunil kell 20.00
Pilet 4 €

Jojo Moyesi kriitikute kiidetud bestselleril põhinevas filmis „Mina enne sind“ mängivad peaosades Emilia Clarke („Troonide mäng“) ja Sam Claflin („Näljamängud“). Lavastajadebüüdi teeb Thea Sharrock.

Tihti leitakse armastus sealt, kust seda kõige vähem oodatakse. Mõnikord viib see kuskile, kuhu sa kunagi ei plaaninud minna.

Louisa „Lou“ Clark (Clarke) elab Inglismaal vanamoelises väikelinnas. Ilma selge sihita omapärane ja loominguline 26-aastane tütarlaps vahetab aina töökohti, et aidata oma ühtehoidval perel hakkama saada. Tema tavapärane optimistlik ellusuhtumine pannakse proovile, kui ta seisab silmitsi uue tööalase väljakutsega. Ta läheb tööle kohalikku „lossi“, kus ta hakkab hooldajaks ja seltsiliseks noorele rikkale pankurile Will Traynorile, kes jäi kahe aasta eest juhtunud õnnetuse tagajärjel ratastooli ja kelle kogu maailm muutus vaid ühe silmapilguga. Endise seiklusrikka noormehe asemel on nüüd alles küüniline Will, kes on elule käega löönud. Aga seda hetkeni, mil Lou otsustab talle näidata, et elu on ikka elamist väärt. Ühiste seikluste käigus saavad nii Lou kui ka Will rohkem, kui nad lootsid, ning nende elud ja südamed muutuvad rohkem, kui nad iial oleksid osanud arvata.

Filmis teevad kaasa ka Janet McTeer („Albert Nobbs“, „Tumbleweeds“), Charles Dance („Imiteerimismäng“), Brendan Coyle („Downton Abbey“), Stephen Peacocke („Herakles“), Matthew Lewis („Harry Potteri“ filmid), Jenna Coleman („Dr. Who“), Samantha Spiro („Otse põrgust“), Vanessa Kirby („Ainult aja küsimus“).

Stsenaariumi autor on Jojo Moyes, kes kohandas selle enda raamatust. Produtsendid on Karen Rosenfelt („Videviku saaga“ filmid) ja Alison Owen („Hr Banksi päästmine“), vastutav produtsent on Sue Baden-Powell („Elüüsium“).

Treiler

Filmi pikkus 1 h 50 min
Alla 12 aastastele mittesoovitatav

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.