Film “Kütt ja kaks kuningannat”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 02/05 - 13/05
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


2. mail kell 18.30
7. mail kell 14.00
8. mail kell 13.00
13. mail kell 18.00
Pilet 4 €

Fantaasiarikas seiklusfilm KÜTT JA KAKS KUNINGANNAT jutustab tormilistest sündmustest, mis leidsid aset enne Lumivalgekese lugu (Lumivalgeke ja kütt, 2012). Vapra ja hurmava küti Ericu rollis jätkab Chris Hemsworth (Thor, 2011) ning kaunist võluväelist kuninganna Ravennat kehastab seegi kord Oscari-võitjast superdiiva Charlize Theron
(Mad Max: Raevu tee, 2015).

Kurikaval Ravenna reedab oma malbe väikeõe Freya (Emily Blunt) pannes tema selja taga toime andestamatu kuriteo. Freya süda külmub ning temas vallandub seni uinunud jäine hävitusjõud. Taandunud kaugele põhjala kargesse kuningriiki hakkab kalestunud Freya üles ehitama isiklikku küttide armeed. Vanemateta lastest treenitakse karmid tundetud sõdalased ning kõrgeimaks seaduseks neile on keeld tunda armastust.

Kui konkureerivad õed-kuningannad oma alalises võimuvõitluses saatusliku lõpulahinguni jõuavad, kerkib otsustavaks jõuks nende vahele Freya parim kütt Eric koos oma salaarmastuse, kaasvõitlejast küti Saraga (Jessica Chastain).

Ohtralt silmailu ja efektseid kaadreid pakkuv tempokas muinasjutufilm on valminud Hollywoodi veteran-produtsent Joe Roth’i (“Alice Imedemaal”) ja režissöör Cedric Nicolas-Troyan’i (Lumivalgeke ja kütt, 2012) meisterliku käe all.

Filmi tõlkis Piret Nukki.

Treiler

Filmi pikkus: 1h 54 min
Alla 12 a. mittesoovitatav.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.