Film “Kong: Pealuu saar”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 17/03 - 22/03
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


17. märtsil kell 20.30 3D
19. märtsil kell 16.30 3D
21. märtsil kell 18.00 3D
Pilet 4.50 € + prillid 1 €

22. märtsil kell 19.00
Pilet 4 €

„Kong: Pealuu saar“ on Jordan Vogt-Robertsi („Suvekuningad“) lavastatud seiklusfilm, mis toob meieni uue versiooni müütilise King Kongi päritolust.

Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele.

Et publik saaks salapärasest saarest täiusliku elamuse, filmisid lavastaja Jordan Vogt-Roberts, tema näitlejad ja meeskond kuue kuu jooksul kolmel erineval kontinendil. Filmi ennemuistsed maastikud võeti üles Hawaii saarestikus Oahu saarel, kus filmimine algas 2015. aasta oktoobris. Lisaks filmiti Austraalia Gold Coastil ja viimaks ka Vietnamis, kus tegevus jäädvustati erinevates kohtades, millest mõnda pole varem üheski filmis nähtud.

Filmi peaosalisi kehastavad Tom Hiddleston („Tasujad“), Samuel L. Jakcson („Vihane kaheksa“), Oscariga pärjatud Brie Larson („Ruum“), John Goodman („Argo“) ja John C. Reilly („Galaktika valvurid“). Rahvusvahelises näiteseltskonnas astuvad veel üles Tian Jing („Police Story: Lockdown“), Corey Hawkins („Straight Outta Compton“), John Ortiz („Steve Jobs“), Thomas Mann („Ilusad olendid“), Shea Whigham („Wall Streeti hunt“), Toby Kebbell („Ahvide planeedi koidik“) ja Eugene Cordero („Suvekuningad“).

Treiler

Filmi pikkus: 1h 58 min

Alla 12 aastastele mittesoovitatav.

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.