Film “Ben-Hur” 3D

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 11/09 - 15/09
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


11. septembril kell 17.00
14. septembril kell 20.00
15. septembril kell 19.00
Pilet 4.50 € + prillid 1 €

Lavastaja: Timur Bekmambetov
Osatäitjad: Jack Huston, Pilou Asbaek, Rodrigo Santoro, Toby Kebbell, Morgan Freeman

Erakordselt efektsete ja vaatemänguliste action-stseenidega pikitud suurejooneline jutustus Kristuse-aegse Jeruusalemma ühe auväärseima ülikupere printsist, Juuda Ben-Hur’ist (Jack Huston), kes süüdistatuna riigireetmises, satub orjusesse. Süüdistajaks on tema palavalt armastatud kasuvend Messala (Toby Kebbell), kes teenib leiba Rooma armee ohvitserina. Kaotanud oma tiitli, perekonna toetuse ja armastatud naise Esteri (Nazanin Boniadi) piinleb Juuda viis aastat galeeriorjuses Rooma sõjalaeval kuni viimaks õnnestub tal imekombel põgeneda.

Ilderim (Morgan Freeman), vana kaval aafriklasest kaarikuajaja korjab inimvarest Juuda mererannalt üles ning võtab ta oma kaitse alla. Pärast pikki vintsutusi ja hädaohte kodumaale jõudnuna on Juuda ainsaks sooviks endiselt veritasu venna teo eest. Koos oma elutarga mentoriga saab printsist ori võimaluse astuda vastu nii oma reetlikule vennale, kui ka Juudamaad okupeerinud Rooma impeeriumile.

Ben-Hur on eepiline linalugu igikestvatest inimlikest teemadest nagu vennaarm ja perekond, elutahe ja vastuhakk agressorile, reetmine ja kättemaks, andeksand ja lunastus. Filmi aluseks on Lew Wallace’i ajatu romaan „Ben-Hur: Kristuse lugu“. Filmi on lavastanud Timur Bekmambetov (Wanted, 2008).

Treiler

Filmi pikkus: 2h 03 min
Alla 12 aastestele mittesoovitatav.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.