Film “Ameerika suvi”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 09/09 - 14/09
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


9. septembril kell 18.30
11. septembril kell 15.00
13. septembril kell 19.00
14. septembril kell 18.00
Pilet 4 €

“Ameerika suvi” on road-movie sugemetega komöödia elust enesest, mis põhineb Eesti tudengite tõestisündinud lugudel Ameerika Ühendriikides ukselt-uksele raamatuid müües.

Karismaatiline müügikunn Norris, hädavaresest motivatsiooniraamatute fänn Alan, seiklushimuline Läti tüdruk Anna ja kõige suhtes skeptiline Eesti poiss Martin leiavad end 8000 kilomeetri kaugusel kodust, Ameerika kõrbelinnas, ukselt uksele raamatuid müümas. Neile lubati elu seiklust ja võimalust teenida palju raha — kuid kas kõik ikka on nii nagu
paistab?

“Ameerika suvi” on Eesti esimene täispikk USA­s üles võetud mängufilm, mis on filmitud guerilla-meetodil — väike entusiastlik meeskond, 18-tunnised võttepäevad, käepärased rekvisiidid ja filmimine tavaliste inimestega nende igapäevakeskkonnas California ja Nevada kõrbelinnades.

See film puudutab meid kõiki, sest raamatumüügist on saanud Eestis unikaalne fenomen — kõik teavad kedagi, kes on suve Ameerikas veetnud, kellel on hästi läinud, kellel halvasti, igaühel oma lugu. Võta see seiklus ette, ilma et peaksid ohverdama kolm kuud imekaunist Eesti suve.

Lavastaja: Rain Rannu

Treiler

Filmi pikkus: 1h 25 min
Alla 12. aastastele keelatud!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.