Dansema Tantsuteatri (Leedu) etendus “Värvilised mängud”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 20/11
10:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


20. novembril kell 10.00 ja 12.00

Ringis osaleja väikelaps vanuses 0-3 eluaastat koos saatjaga pilet eelmüügist Piletilevis 15.50 €, samal päeval 20 €
Vaataja laps alates 4ndast eluaastast ja täiskasvanu toolidel pilet Piletilevis 7 €, samal päeval 10 €
Toetaja pilet hinnaga 50 € annab võimaluse toetada algatust ning tagab sissepääsu 4-jale osalejale.

Interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus beebidele ja väikelastele vanuses 0-3 eluaastat

Etendus VÄRVILISED MÄNGUD kutsub väikelapsi vanuses 0-3 eluaastat avastama kaasaegse tsirkuse-, tantsu-, ja teatrimaailma. Kogu tegevus on üles ehitatud nii, et väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Noore vaataja tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, lavakujundus, selgete joontega kostüümid ning värviline keskkond.
Interaktiivne etendus spetsiaalselt noorele sihtgrupile on segu professionaalsest etendusest ning selge ülesehitusega õpitoast.
Osalejad palutakse istuma otse valgustatud tantsupõrandale, et laps saaks olla artisti vahetus lähedus. Kes veel kõndida ei oska, vaatab etendust saatja süles. Kelle jalg juba kannab, saab artisti juhiseid jälgides kogeda rambivalgust ning panna proovile oma meeled ja oskused. Erinev publik loob erineva etenduse, kus on ruumi jäetud ka juhusele.

Etenduses kasutatakse tsirkuse ja tantsukeelt, mistõttu on etendus arusaadav kõikidele vaatajatele, olenemata rahvusest.

Etendus “Värvilised mängud” pärjati Golden Stage Cross aasta laureaadiks 2015, kategoorias “Parim etendus lastele vanuses 0-5 eluaastat”.

Juhime tähelepanu, et etenduse “Värvilised mängud” publiku arv on piiratud. Kuna väikelast väsitavad suured massid, saab ringi tulla vaid 30 last koos saatjaga. Teised pereliikmed ja sõbrad on samuti etendusele oodatud, aga nemad saavad võimaluse jälgida toimuvat ringist väljaspool ise aktiivselt osalemata.

Leedust pärit ja maailma lavad vallutanud Dancema Tantsuteater on rühmitus, kes alustas oma tegevust aastal 2007 luues etendusi just eelkõige lastele.
Koreograaf-lavastaja Birute Baneviciute etendusi on ette kantud Leedus, Lätis, Saksamaal, Poolas, Rootsis, Taanis, Belgias, Hiinas, Hollandis, Iirimaal, Ukrainas, Hispaanias, Inglismaal, Ameerikas ja Eestis.

Koreograafia: Birute Baneviciute
Tantsija ja kaaskoreograaf: Giedre Subotinaite
Muusika: Rene Audbry, Henry Torgue, Serge Houppin, Klimperei, Marc Jungermann, Kenji Eno
Valgus: Aurelijus Davidavicius
Dancema produtsent: Gintarė Masteikaitė

Täname: Eesti Kultuurkapital, Overall Eesti, Haapsalu linn, Haapsalu Kultuurikeskus, Sõltumatu Tantsu Lava, Leedu Kultuuriministeerium, Leedu Kultuurkapital

Etenduse toob Eestisse AD Productions MTÜ
Kontakt: Anu Tähemaa
anu@adproductions.ee
+372 505 8618

Sündmuse kodulehekülg

Etendus kestab 40 min. Pärast etendust saavad lapsed teatrilaval erinevate tsirkusevahenditega mängida

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.