Comedy Estonia: Suurel Laval!

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 05/11
20:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


5. novembril kell 20.00
Pilet 8/6 € Piletilevis

Eestikeelse Stand-up komöödia löögirühm tuleb taaskord Eesti publiku südameid vallutama.

Täiesti uute eestikeelsete naljadega astuvad lavale vanad tuttavad Karl-Alari Varma, Sander Õigus, Mikael Meema, Ardo Asperk, Daniel Veinbergs ja Mikk Sügis. Õhtut juhib Karl-Alari Varma.

“Comedy Estonia: Suurel Laval!” tuleb Haapsalu Kultuurikeskusesse 5. novembril kell 20:00.

Comedy Estonia koomikud esitavad oma aasta jooksul kogutud parimaid palu. Tegemist on showcase tüüpi šõuga, kus mitu erinevat koomikut käivad kõik sama kaua laval ning esitavad oma parimat uut materjali. Siit leiab igaüks midagi just enda huumorimeelele. Ja siis, kui lemmik koomik (või olgem ausad koomikud) on leitud, saab vaatama minna täiesti nende oma täispikki soološõusid.

Huvi šõu vastu on eelneval kahel aastal olnud hiiglama suur. Mäletate, et aastavahetusel soojendas eelmise aasta šõu lindistus lausa presidenti enne tema kõnet!

Pealkiri “Suurel laval!” sai valitud kahel põhjusel. Esiteks, kuigi lavad ise pole alati mõõtudelt kõige suuremad, siis on nad suured meie jaoks nii tähtsuse kui ka kogemuse poolest. Teiseks, peab koomik üksinda selle suure lava ära täitma, ning see ongi omamoodi Stand-Up komöödia võlu. Polegi vaja midagi rohkemat kui lihtsalt lava, mikrofoni ja koomikut. (Olgu, kõlarid, kaablid, elekter ja füüsikaseadused on ka toredad asjad.)

Etendus kestab 2h koos vaheajaga
Sissepääs 16+

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.