Comedy Estonia esitleb: Ardo Asperk “Karmid vennad naeratavad silmadega”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 17/06
20:30 - 22:30

Sündmuspaik
Puhvet APTEK

Categories


Comedy Estonia esitleb: Ardo Asperk “Karmid vennad naeratavad silmadega”

Comedy Estonia rong kihutab täiskiirusel aina edasi ning hoog ei näita raugemise märke! Pärast kolme tegusat aastat Eesti Stand Up’i maastikul, toob Ardo Asperk lavale oma esimese täispika soolosõu „Karmid vennad naeratavad silmadega“.

Ardot on kirjeldatud kui sõnaseadmise meistrit, kelle naljad on filigraanselt töödeldud briljandid. Tema võlu koomikuna seisnebki oskuses näidata asjade naljakat külge igas situatsioonis. Tavaelus raskestiärrituv noormees on tõestuseks vanasõnale „vaga vesi, sügav põhi“, sest kui ta mikrofoni kätte saab, hakkab sülgama tuld nii karmilt, et kõik päkapikud vaadaku ette!

Muidugi saavad peale mütoloogiliste kääbuste korralikult läbi tuulutatud paljud meid igapäevaselt puudutavad valdkonnad, sest Ardo leiab mängleva kergusega üles mõnusa absurdi-ivakese nii tavalisest bussisõidust kui moodsast tänavakunstist jaurates.

Ning kuna juba Kasatšoki Jürigi ütles et, kvaliteeti peab ikka „kõrvaltvaataja pilk hindama“, siis toome mõne näite, mida lahked inimesed Ardo huumorist arvavad:

„Laia repertuaari ja killer naljadega koomik! Ta on nagu killupildur, nali ajab taga nalja. Tema puhul pikki vaikusemomente tihti ei koge, sest vaimukuste konsistens on tihe ja sage.“ – Harrastuskriitikud

„tolgus“ – Postimehe kommentaarium

Töö teeb inimesest ahvi, aga naer toob meile inimlikkuse tagasi. Seega unustame koos oma mured, või veel parem – naerame nende üle, sest naer on (tervi)seks. Teada ju, et D-vitamiiniga on Eestis nutused lood, nii et tulge saage vähemalt oma hädavajalik huumoridoos normide piiresse.

Ardo Asperki juhavad sisse teised Comedy Estonia koomikud!

************************************************
Piletid müügil Piletilevis hinnaga 6€!

Sõu tuleb esitusele eesti keeles
Etendus algab kell 21:00
Sissepääs alates 20:30
Etendus kestab 1h 20min ilma vaheajata
Sobib vanusele 16+

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.