Barsiteraapia kristallidest voodil

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 28/03 - 29/03
11:00

Sündmuspaik
Hetkepüüdja

Categories


Haapsalus Hetkepüüdja poes on võimalik kogeda Barsi seanssi Eestis ainulaadsel kristallidega kaetud lavatsil lamades. Kristallid aitavad kehal sügavamalt lõdvestuda ja annavad maanduse. Kristallid on lavatsile sätitud tšakrate järgi, et pakkuda kehale maksimaalset tuge ja lõõgatust. Peale igat seanssi puhastatakse kõik kristallid Tiibeti kelli ehk tingšasid kasutades, et vabastada nad neisse kogunenud informatsioonist ja puhastada nii kristallide kui ka ruumi energiad.
Access Consciousness Bars`i tehnika kohta on öeldud : „ Vähimal juhul saad mõnusa ja lõõgastava peamassaaži, parimal juhul saab muutuma kogu Su elu.” Tegemist on energeetilise teraapiaga, mille käigus vabastatakse aegunud ja seisma jäänud energia läbi pea punktmassaaži. Teraapia paneb energia kogu kehas taas voolama, lõõgastab sügavalt ja värskendab nii keha kui ka meelt.
Kui igatsed oma elus muutust mistahes eluvaldkonnas, siis Barsi tehnika aitab avada selleks uusi võimalusi. Barsi tehnika sobib väga hästi ka igas eas lastele ja noortele, aitab nii rahutuse kui ka apaatia puhul, pakub lõõgastust pingelisel perioodil ja toetab lahenduste või otsusteni jõudmisel. Seansi pikkus 45, 60 või 90 min, laste puhul piisab sageli ka 30 minutist.

Aega saab broneerida telefonil 5569 9589, või maili teel katrin@hetkepyydja.eu või elavas järjekorras 🙂

Barsiseanssi viib läbi Kaia Kullamaa
Oled oodatud proovima, kogema, jagama

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.