Annely Peebo, C-JAMi ja Urmas Lattikase jõulukontsert “Jõuluöö”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 28/12
19:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


28. detsembril kell 19.00
Pilet kuni 9. oktoobrini 18/16 €, Alates 10. oktoobrist 20/17 € Piletilevis. Kontserdi päeval ja kohapeal kõigile 23 €. Kuni 7 aastased lapsed tasuta, kui istuvad saatja süles.

Annely Peebo, C-JAMi ja Urmas Lattikase jõulukontserdid alapealkirjaga “Jõuluöö” toimuvad 15.-29. detsembrini üle Eesti. Esitamisele tuleb nii jõulumuusika kui ka artistide poolt valitud teoseid. Meeleolukad kontserdid on järjeks juba suvel käivitunud suurepärasele koostööle.

“Nautisin väga suvistel kontsertidel meie koostööd C-JAMi ja Urmasega ning mul on väga hea meel, et saame jõulude ajal pakkuda publikule meie ühist loomingut,” ütleb Annely Peebo.

Annely Peebo on üks väheseid Eesti artiste, kel on õnnestunud nii oma andekuse kui tohutu tööga jõuda rahvusvahelise karjäärini, mis on teda viinud parimate teatrite, saalide või muusikuteni. Ilmselt on sama erakordne seegi, et Annely on seal juba pikalt püsinud ja tipus ka praegu. Elu ja töökoht Viinis on võimaldanud olla muusikamaailma ühes keskuses
juba kauem kui paarkümmend aastat ning pikem koostöö Volksoperiga jätab Annely veel kauaks Viini. Ajalukku jäävad esinemised nii P. Domingo, J. Carrerase kui A. Bocelliga ning kõige selle taustal on äärmiselt tervitatav, et jõulu- või aastalõpukontserdid on leidnud traditsioonilise koha tema pingelises ajakavas.

“Annely hääl on väga nüansirikas ja viis, kuidas ta seda kasutab, on mitmekülgne ja erakordselt musikaalne. Lisaks veel ka särav lavasarm – mõistetav, miks ilmalavad teda ootavad. . .
C-Jam on suurepärane näide, mida ühe instrumendi, tšelloga, teha annab ja kui see korrutada veel nelja suurepärase muusikuga… Mul on suur rõõm nende väga heade inimestega lava jagada,“ kommenteerib Urmas Lattikas.

Urmas Lattikas on üks meie tuntumaid muusikuid, kes on üles astunud paljudes koosseisudes ning teinud pikki aastaid ka omanimelist jazzkvintetti. Erinevad muusikažanrid painduvad tema käe all võluvalt kauniteks helideks ning alati heatujuline lähenemine pakub kõigile suurt rõõmu.

C-JAM on kooslus, kus neli meest on loonud ühest instrumendist suurepärase kaubamärgi, mis meeldib paljudele ning pakub innustust ka noorematele muusikutele. Suur entusiasm ja armastus muusika vastu on toonud neile väga palju tööd nii Eestis kui mujal. C-JAM on kahtlemata elamus, mida tuleb oma silma ja kõrvaga kogeda, sest nende kontsertidel juba
igav ei hakka – pigem ikka väikene jam kui muu…

“Meie aasta parimaks üllatuseks oli, et maailma kõrgkultuuri tipp – Annely Peebo – on ka äärmiselt soe ja heatahtlik inimene. Koos geniaalse Urmas Lattikase ja romantiliste, kuid samas ka riukalike tšellodega, on kooslus selline, et ka endal on raske uskuda kui mõnus see kõik on” – täiendab Margus Uus C-JAMist.

Laval:
Annely Peebo
C-JAM ehk Pärt Tarvas, Tõnu Jõesaar, Margus Uus ja Levi-Danel Mägila
Urmas Lattikas – klaver

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.