Animafilm “Smurfid: kadunud külake”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 07/04 - 13/04
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


7. aprillil kell 16.00 3D
9. aprillil kell 13.00 3D
11. aprillil kell 17.30 3D
Pilet 3.50 € + prillid 1 €

12. aprillil kell 17.30
13. aprillil kell 17.30
Pilet 3 €

Smurfide uusimas täispikas animafilmis satub Smurfiina ja ta parimate sõprade Taibu, Koba ja Jõmmi kätte kaart, mis juhatab nad põnevale seiklusele maagilistest olendidest kihavasse Keelatud Metsa, et leida enne kurja võlurit Gargameli kadunud küla. Smurfid asuvad pööraselt ohtlikule teekonnale, mille lõpus avastatakse smurfide ajaloo suurim saladus!

Columbia Pictures toob ühes LStar Capitali, Wanda Picturesi ja Kerner Entertainment Companyga ekraanidele Sony Picturesi animafilmi „Smurfid: kadunud külake”. Originaal versioonis on tegelastele hääle andnud Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello, Jack McBrayer, Danny Pudi, Michelle Rodriguez, Ellie Kemper, Ariel Winter, Mandy Patinkin ja Julia Roberts. Režissöör on Kelly Asbury. Produtsendid on Jordan Kerner ja Mary Ellen Bauder Andrews. Stsenaariumi autorid on Stacey Harman ja Pamela Ribon. Filmi aluseks on Peyo tegelased ja looming. Tegevprodutsendid on Raja Gosnell ja Ben Waisbren. Helilooja on Christopher Lennertz. Graafika ja animatsioonid on loonud Sony Pictures Imageworks Inc. Laulu „Ma olen daam” esitab Meghan Trainor.

Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Maiken Schmidt, Märt Avandi, Märt Pius, Mart Müürisepp Tarvo Sõmer, Rene Soom, Helena Pruuli, Katrin Pärn, Merle Palmiste, Lauri Saatpalu, Lauri Pedaja, Grete Klein, Kristel Aaslaid ja paljud teised.

Treiler

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.