Animafilm “Kaks saba”

Laen kaarti....

Kuupäev/kellaaeg
Date(s) - 13/09 - 20/09
00:00

Sündmuspaik
Haapsalu kultuurikeskus

Categories


13. septembril kell 18.00
14. septembril kell 18.00
16. septembril kell 14.00
20. septembril kell 17.30
Pilet 4 €

Tuntud Vene teleanimaatorite Natalja Nilova ja Viktor Azejevi meeskond esitleb uut suurt ja väga huvitavat animaseiklust: „Kaks saba“.

Lugu jutustab kahe sõbra, kass Maxi ja kobras Bobi uskumatutest seiklustest. Bob ihkab rahu ja vaikust, Max aga tahab saada kuulsaks ja üle maailma tuntuks. Aga ühel ilusal päeval avaneb talle suurepärane võimalus just seda tehagi – tal tuleb koos sõber Bobiga tagasi lüüa tulnukatele, kes on tulnud jahtima planeedi Maa loomi.

Tulnukatega silmitsi seistes mõistavad Bob ja Max aga, et mitte kõik neist pole hirmus pahad. Kolm heasüdamlikku, veidi üleolevat ja väga positiivset tulnukat – Zik, Zak ja Zuk soovivad samuti nurjata oma liigikaaslaste kuri plaan kõige haruldasemaid loomi oma kosmilisse loomaaeda näpata. Kohtumisest teise planeedi asukatega ja värskest sõprusest saab Bobi ja Maxi kõige suurem seiklus, mis muudab nende elu igaveseks!

Kas Bob ja Max suudavad koos oma uute sõpradega kurjadest tulnukatest jagu saada, saame teada juba multifilmis „Kaks saba“.

Treiler

Filmi pikkus 1 h 15 min

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.