Läänemaa koolid võistlesid kergejõustikus

Läänemaa Koolispordi Liidu võistlused kergejõustikus peeti 23. mail Haapsalus, kohale olid tulnud kümne kooli parimad noored sportlased. Võisteldi kolmes vanuseklassis.

Tüdrukud 2007-2008
60m kool finaal
1 Lisete Mikk ULA 2007 8.6
2 Egle Kolga HPK 2007 8.9
3 Mia Saluäär HPK 2007 9.1
kaugushüpe
1 Lisete Mikk ULA 2007 4.50
2 Liisi Idvan HPK 2007 4.15
3 Lianna Lisete Erit Ridala 2007 4.14
pallivise
1 Janeli Eilpuu Ridala 2008 35
2 Susanna Karola Silde ULA 2007 35
3 Mia Eliisa Maripuu Ridala 2007 31
kõrgushüpe
1 Lianna Lisete Erit Ridala 2007 1.32
2 Simona Ladva HPK 2008 1.30
3 Liisi Idvan HPK 2007 1.25
 
600m
1 Lianna Lisete Erit Ridala 2007 2,07,1
2 Loviise Lekarkin HLA 2007 2,08,6
3 Laura Metsaäär Kullamaa 2007 2,10,9
Tüdrukud 2005-2006s
60m finaal
1 Emma Kathrina Hein HPK 2005 8.1
2 Kleer Jaani Ridala 2005 8.5
3 Marta Klooster ULA 2006 8.8
kaugushüpe
1 Kleer Jaani Ridala 2005 5.06
2 Emma Kathrina Hein HPK 2005 4.58
3 Marta Klooster ULA 2006 4.03
Pallivise
1 Reneti Priimägi Kullamaa 2006 37
2 Grete Veske HLA 2006 31
3 Seleri-Stella Armuand HLA 2006 30
kõrgushüpe
1 Emma Kathrina Hein HPK 2005 1.58
2 Anett Saarjõe HPK 2005 1.45
3 Kleer Jaani Ridala 2005 1.40
 
600m
1 Emma Kathrina Hein HPK 2005 1,56,9
2 Diana Snigurskaja HPK 2005 2,07,1
3 Seleri-Stella Armuand HLA 2006 2,08,2
kuulitõuge 2kg
1 Emma Kathrina Hein HPK 2005 11.98
2 Kleer Jaani Ridala 2005 10.73
3 Anett Saarjõe HPK 2005 10.20
 
Tüdrukud 2003-2004s
100m finaal
1 Maily Märss Ridala 2004 13.2
2 Annely Bankier HPK 2004 13.6
3 Reli Rosenberg Ridala 2004 14.1
kaugushüpe
1 Maily Märss Ridala 2004 4.62
2 Annely Bankier HPK 2004 4.55
3 Elisabeth Astok HPK 2004 4.09
 
Odavise 500g
1 Maily Märss Ridala 2004 30.00
2 Emma Kathrina Hein HPK 2005 28.00
3 Anna-Kristiina Kokvel Ridala 2003 22.00
kuulitõuge 3kg
1 Maily Märss Ridala 2004 11.03
2 Laura-Liis Jõgar Nõva 2003 10.07
3 Annely Bankier HPK 2004 7.81
 
kõrgushüpe
1 Elisabeth Astok HPK 2004 1.35
2 Annely Bankier HPK 2004 1.30
3 Mia Mai Muru Oru 2004 1.25
 
800m
1 Annely Bankier HPK 2004 2,53,1
2 Stella Latõseva HPK 2004 3,11,8
3 Kätriin Vihterpal Ridala 2002 3,33,2
 
Poisid 2007-2008s
60m finaal
1 Kevin Matteus Kullamaa 2008 8.5
2 Kristjan Maivel ULA 2007 8.6
3 Mattias Kaus Taebla 2007 8.9
kaugushüpe
1 Kevin Matteus Kullamaa 2008 4.60
2 Mattias Kaus Taebla 2007 4.09
3 Mero Karmo Simson HPK 2007 4.04
kõrgushüpe
1 Kevin Matteus Kullamaa 2008 1.30
2 Mero Karmo Simson HPK 2007 1.25
3 Mattias Kaus Taebla 2007 1.20
pallivise
1 Mattias Kaus Taebla 2007 44
2 Tom Simion Treiman HPK 2008 40
3 Mero Karmo Simson HPK 2007 40
1000m
1 Raul Opikov HLA 2007 3,48,8
2 Ken Martti Sakson HPK 2008 3,52,4
3 Mero Karmo Simson HPK 2007 3,58,5
 
Poisid 2005-2006s
60m finaal
1 Tanel Toomemägi Ridala 2005 7.7
2 Kristjan Liivapalu Kullamaa 2005 8.4
3 Oliver Laasik HPK 2005 8.5
kaugushüpe
1 Tanel Toomemägi Ridala 2005 4.68
2 Oliver Laasik HPK 2005 4.39
3 Kristjan Liivapalu Kullamaa 2005 4.35
pallivise
1 Martin Toomsalu HPK 2005 64
2 Karmo Põllumägi Ridala 2005 61
3 Tanel Toomemägi Ridala 2005 58
kuulitõuge 3kg
1 Tanel Toomemägi Ridala 2005 12.53
2 Raul Reesar Kullamaa 2005 11.56
3 Robin Reesar Kullamaa 2005 9.52
kõrgushüpe
1 Tanel Toomemägi Ridala 2005 1.50
2 Martin Toomsalu HPK 2005 1.45
3 Oliver Laasik HPK 2005 1.40
1000m
1 Martin Toomsalu HPK 2005 3,28,3
2 Kristjan Liivapalu Kullamaa 2005 3,36,7
3 Morgan Madiberg HLA 2005 3,37,2
Poisid 2003-2004s
100m finaal
1 Markos Eha Kullamaa 2003 12.1
2 Egor Kasepõld Ridala 2004 12.2
3 Marek Rakul Oru 2003 12.3
kaugushüpe
1 Carl Marten Aru Taebla 2004 5.54
2 Markos Eha Kullamaa 2003 5.28
3 Markkus Kõre Oru 2003 5.09
kuulitõuge 4kg
1 Karl Markus Liiv HPK 2004 11.54
2 Risto Ollema Oru 2003 11.45
3 Reno Põderson Noarootsi 2003 10.81
odavise 600g
1 Reno Põderson Noarootsi 2003 38.00
2 Raul Reesar Kullamaa 2005 36.00
3 Markos Eha Kullamaa 2003 34.00
kõrgushüpe
1 Kristjan Lebedev Ridala 2003 1.70
2 Carl Marten Aru Taebla 2003 1.65
3 Markkus Kõre Oru 2003 1.60
1500m
1 Reno Põderson Noarootsi 2003 5,26,1
2 Oliver Metsar Villakov HPK 2004 5,26,4
3 Kristjan Lebedev Ridala 2003 5,28,5
4*100m
TD-klass
1 HPK 1,02,2
2 Ridala 1,02,8
3 HLA 1,05,4
TC-klass
1 Ridala 1,00,8
2 HPK 1,00,9
3 Kullamaa 1,01,1
TB-klass
1 Ridala 57.7
2 HPK 1,00,9
 
PD-klass
1 HPK 1,02,1
2 ULA 1,03,1
3 Ridala 1,06,2
PC-klass
1 Ridala 55.2
2 HPK 56.3
3 HLA 58.2
PB-klass
1 HPK 52.9
2 Oru 53.8
3 Taebla 56.1

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.