Neljapäeval jooksevad ligi 300 Läänemaa noort liikumisvõime kaotanud laste heaks

Neljapäeval, 9. mail toimub 26. Eesti linnas 14. korda heategevuslik teatejooks, mis toob liikumisvõime kaotanud laste toetuseks jooksma üle 10 000 põhikooli noore.

Lapsed Teatejooksul. F: Marko Mumm.

Haapsalus on teatejooks Haapsalu staadionil algusega kell 10. Jooksu avab Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsioonikeskuse juhatuse esimees Kadri Englas. Teatejooksul on esindatud Haapsalu linna algkool, Haapsalu põhikool, Uuemõisa lasteaed-algkool, Ridala põhikool, Palivere põhikool, Oru kool ja Noarootsi kool. Kõik huvilised on oodatud kaasa elama.

Teatejooks kogub sel aastal annetusi neuroloogilise rehabilitatsioonikeskuse õuel asuva ratastoolipargi laiendamiseks. Keskuse mänguala kõrvale kavandatakse mitut uut atraktsiooni, sealhulgas ronimislinnakut ja eri kõrgustega liivakaste, mis võimaldavad liikumisvõime kaotanud lastel mängida õues koos teiste lastega.

Täiskasvanud saavad Teatejooksul osalevate laste panust ning liikumisvõime kaotanud laste ravi toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot). Lisaks saab teha annetuse pangaülekandega heategevuskontole, info kodulehel www.teatejooks.ee

Teatejooks on saanud tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks traditsiooniks, mille käigus nad annavad panuse oma eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud.

Tõnu Parbus
Haapsalu linna avalike ja välissuhete nõunik

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.