Läänemaa tennisistid olid mitmel turniiril edukad

Laagri tennisekeskuses Eesti II liiga turniiril meesüksikmängus jõudis Ken Rakki esmakordselt poofinaali, alistades esimeses ringis Tormi Tulviku 6-2, 6-3, seejärel Kristjan Lainjärve 6-4, 6-2. Veerandfinaalis oli Ken parem Ragnar Jungist 6-4, 6-1.

Poolfinaalis andis Ken samuti kõva lahingu, kuid kaotus tuli vastu võtta Viktor Tjukavkinilt pärast kahetunnist mängu tulemusega 6-7(4), 3-6.

Viimsis Noorteliiga II turniiril mängis edukalt Patrik Rainer Kaljula, jõudes poolfinaali. Esmalt võitis ta Konrad Pungeri 6-1, seejärel Dominic Mangi 6-1 ja veerandfinaalis Torm Helde 6-0. Poolfinaalis tuli vastaseks hilisem turniiri võitja Luukas Raudkivi. Tasavägises mängus oli kindlam lõpus Raudkivi, kes võitis tulemusega 7-6(2).

Hästi mängisid turniiril ka Hannes Rabi, kes esimeses ringis võitis Andreas Maasi 6-4 ja teises ringis Oliver Nossovi 6-2. Veerandfinaalis kaotas ta hilisemale finalistile Markus Valtsonile 1-6.

Keven Ungert kaotas esimeses ringis Kaarel Einpalule 2-6, kuid lohutusturniiril jõudis finaali, alistades kõigepealt Kaspar Kamdroni 6-2, seejärel Maxim Sinivoli 6-4. Finaalis tuli vastu võtta kaotus Konrad Pungerilt 4-6.

Pärnus Noorteliiga II tegi Hannes Rabi oma parima turniiri, jõudes poolfinaali. Esmalt võitis ta Triin Mahlapuu 6-2, seejärel Kristel Jõgi 6-1 ja veerandfinaalis kolmanda asetuse saanud Markus Niidase 6-4. Poolfinaalis läks Hannes kokku hilisema turniiri võitja Sten-Markus Ehavaldiga ja kaotas seekord 2-6. Esimene auhinnaline koht Noorteliigas on hea saavutus Hannese jaoks.

Tallinnas Tallinki tennisekeskuses P 12 II turniiril mänginud Keven Ungert sai oma seni parema tulemuse. Esmalt alistas ta esimeses ringis Hugo Narmonti 6-1, 6-2. Seejärel veerandfinaalis sai Keven hea võidu endast edetabelis 20 kohta eespool oleva Aaron Kelle üle tulemusega 6-4, 6-4 ja jõudis poolfinaali. Poolfinaalis mängis Keven samuti korralikult kuid otsustavas setis tuli tunnistada Kristofers Kruminši paremust 4-6, 6-4, 2-6.

Tartus Veeriku tennisehallis mängis hästi Simona Ladva. T12 II turniiril võitis ta esimeses ringis Liisa Leppa 6-1, 6-1. Teises ringis mängis Simona esimese asetuse saanud Katrina Astoriga. Esimeses setis oli Simonal mitmeid võimalusi, aga lõpuks kallutas Katrina Astor mängu enda kasuks 7-6(3), 6-1.

Paarismängus oli Simona samuti koos Lisbet Levandiga edukas, võites Rebeka Rohumägi/Roberta Rohumägi 6-4, 6-4. Veerandfinaalis tulid vastasteks esimese asetuse saanud Adriana Roots/Sofia Yatsunyk, kellele enam vastu ei saadud. Kindel kaotus numbritega 0-6, 0-6. Koht 5-8 pole paha.