Nelli Differt oli Hiina MK-etapil Eesti vehklejaist parim

Hiinas Chengdus peetakse epeevehklemise MK-etappi, kus on võistlemas ka Haapsalu vehklejad. Nelli Differt oli Eesti vehklejaist parim, kui kaotas matšis kaheksa hulka MM-pronksile, ameeriklannale Courtney Hurleyle 8:15.

“Hurley jõudis siin poodiumile,” teatas Differti treener Helen Nelis-Naukas Läänlasele. Hurley kaotas poolfinaalis Prantsusmaa vehklejale Helene Ngomile 11:15.

Katrina Lehis kaotas kahjuks kahekordsele maailmameistrile, itaallannale Rossella Fiamingole, kes on ka poodiumil, märkis Nelis-Naukas. Lehis jäi alla napilt 14:15.

Finaali jõudsid Lehise alistanud Fiamingo ja Prantsusmaa vehkleja Helene Ngom. Viimane võitis 15:12.

Kristina Kuusk kaotas kohtumises 16 hulka Poola vehklejale Renata Knapik-Miazgale 9:15.

Nelli Differt teatas eile oma Facebooki-lehel: “Alagrupis sain kolm võitu ja kolm kaotust, mis tähendas taaskord kahte matši, et pääseda 64 parema hulka. Esimeses matšis alistasin otsustavale torkele ameeriklanna A. Van Brummeni 14:13. Teised matšis võitsin šveitslanna A. Kriegeri 15:4.”

Eestlannadest võistlesid Hiinas ka Erika Kirpu, Irina Embrich ja Julia Beljajeva.

Sten Priinits ja Nikolai Novosjolov võistlevad Buenos Airese MK-etapil.

Sten Priinits sai alagrupis 3 võitu ja 3 kaotust. Play-off tabeli esimesest kohtumises oli Priinits parem 10:8 H. Songist 8CHN) ja kuid pääsul põhiturniirile kaotas 9:15 Kuuba vehklejale R. Hentiquez Ortizile. Kokkuvõttes 81. koht.

Täna asub võistlustulle Nikolai Novosjolov. Novosjolovi esimeseks vastaseks on Sung Ho An (KOR). Kohtumine algab kell 15 Eesti aja järgi.

Avalehe foto: Nelli Differt / Facebook 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.