Läänemaa võrkpallimeistrid õpivad Noarootsi gümnaasiumis

13. veebuaril peeti Haapsalus Wiedemanni spordihoones Läänemaa Koolispordiliidu võistlusi võrkpallis. Mõõtu võtsid omavahel viis noormeeste ja kolm neidude võistkonda.

Läänemaa ühisgümnaasium ja Noarootsi gümnaasium olid noormeeste arvestuses väljas kahe võistkonnaga ja neile pakkus konkurentsi Haapsalu kutsehariduskeskus.  Võrkpallikandina tuntud Kullamaa keskkool on aga nii väikseks jäänud, et õpetaja Peep Jõevee sõnul pole võimalik isegi võrkpallivõistkonda kokku saada.

Noarootsi noormeeste võistkond. F: Aavo Tomingas

Ettearvatavalt oligi kõige otsustavam kohtumine Läänemaa ühisgümnaasiumi ja Noarootsi gümnaasiumi esindusvõistkondade vahel. Väga hästi alustanud ja esimese geimi kindlalt võitnud LÜG-i võistkond, alustas hästi ka teist geimi. Seisul 18:12 tehti aga viis lihtviga järjest. Noarootsi sai hoogu ja enesekindlust juurde ning võitis teise geimi  ja samuti kolmanda otsustava geimi. Mängu tulemus 2:1 Noarootsile.

Kolmanda ja neljanda koha peale käis turniiril mäng Läänemaa ühisgümnasiumi II  ja Haapsalu kutsehariduskekuse võistkondade vahel. 2:0 võidu ja III koha sai LÜG-i II võistkond.

Noarootsi neidude võistkond. F: Aavo Tomingas

Neidude paremusjärjestuses oli kindlalt esimene Noarootsi, kes alistas mõlemad LÜG-i võistkonnad 2:0. LÜG-i esindusvõistkond, kes koosnes ainult 10. klassi õpilastest võitis seisuga 2:1 LÜG II võistkonda.

Võitjavõistkonnas mängisid:

noormehed: Kevin Kalamets, Kasper Pisa, Aldo Õunapuu, Taavi Oks, Reno Põderson, Karl Gregori Tarvis, Imre Tuul, Martin Nugis.

Neiud: Carolin Uusmaa, Heleri Melles, Sandra Piir, Chesly Nordström, Kaili Nurk, Isabel Kaerpõld, Eli Mitman, Linda Malmet, Agnes Mikson. Võistkondi juhendas õpetaja Silver Schönberg.

Võistluste peakohtunik oli Aavo Tomingas.