Elari Tahvinov võitis laskmises järjekordse juunioride medali

Eesti juunioride vanuseklassi meistrivõistlustel oli Läänemaalt jällegi medalil Elari Tahvinov.

Selle aasta meistrivõistlused peeti Raplas Sadolini spordihallis. Spordisaal, kus tavaliselt mängib Rapla korvpallimeeskond, oli muudetud 50 rajaga õhkrelvatiiruks. Korraldajad oli vaeva näinud ja pannud saali üles ka elektroonilised märklehed. Heameel on tõdeda, et laskmine on Eestis laiapõhjaline ja jätkub järelkasvu ning ei pea korraldama konkurentsi tõstmiseks lahtisi meistrivõistlusi.

Meie finaalilaskurid vasakult: Martten Tiitsma, Elari Tahvinov, Ekke Alar Toomingas, Karl Gregor Jakk. F: Mati Seppi

Haapsalu esinduse eest tegid parimad tulemused püstoli ja püssi noormehed. Püstoli noormeeste arvestuses tegi põhivõistluses uue isikliku rekordi Karl Gregor Jakk 556 silmaga (3. tulemus).

Elari Tahvinov lasi 553 silma (4. koht) ja Ekke Alar Toomingas 548 silma (7. koht). Kõik kolm pääsesid finaali, kus alustatakse laskmist nullist ja alates 12. lasust hakkab kehvema resultaadiga laskur välja kukkuma.

Finaal ei õnnestunud kõige paremini Ekke Alaril, kes sai 8. koha. Elari ja Karl Gregor lasid vapralt ja olid kogu finaali vältel medalikonkurentsis. Lõpptulemusena sai Karl Gregor Jakk 4. koha ja Elari Tahvinov pronksmedlali. Võitis narvakas Jegor Šahin ja hõbemedali sai valgalane ja võistluse suursoosik Kirill Lepman.

Õhupüssi noormeeste arvestuses tegi oma käesoleva hooaja parima laskmise Martten Tiitsma. 565 silma viisid ta 4. finaali.  Finaal enam nii hästi ei sujunud ja tasuks talle 7. koht.

Silver Loorens lasi uueks isiklikuks rekordiks 552 silma, mis andsid 12. koha. Eerik Salfil ebaõnnestus võistlus täielikult ja tasuks 14. koht.

Mati Seppi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.