Lääneranna vallas tuleb rohkete spordisündmustega nädalavahetus

Eelolev nädalavahetus tuleb Lääneranna vallas võistlusterohke. Lihulas, Virtsus ja Kõmsil mängitakse heal tasemel kolme erinevat pallimängu.

Reedel algusega kell 19.30 pannakse Virtsu kooli spordihoones pall mängu Pärnumaa võrkpalli meistrivõistluste 6. voorus. Lääneranna valla meeskond võõrustab Tahkuranna valla/Häädemeeste võistkonda.

Hetkel on Lääneranna võrkpallurid suutnud tabelisse võidelda ühe võidu, seega on kindlasti vaja tabeliseisu parandada. Meeskonna kogenuim, sidemängija Raiko Vänt: “Ootame sellist mängu, mis tagab ka tulemuse. Eks peame ka hakkama võitma. Vastas on muidugi noor ja perspektiivikas meeskond. Samas on meil lisandunud vigastusest paranenud mängijad.”

Virtsus toimuvad mängud on viimased reeded toonud kaasaelajaid ka kaugemalt kui sellest asulast. Kindlasti on iga võrkpallisõbra ergutus meestele vajalik. Meeskond ootab fänne ka eelolevaks kohtumiseks.

Laupäev on aga korvpalli ja jalgpalli päralt. Kõmsil toimub juba 10. korda Massu sõprade korvpalliturniir. Koguni kümme aastat on jõulueelne Kõmsi olnud meie piirkonna harrastuskorvpalluritele heaks võimaluseks sporti teha. Turniirile on alati tulnud Massu sõbrad.

Peakorraldaja Armand Reinmaa on rõõmus, et kõik kulgeb sisseastutud rada: “Meil on turniiri korraldamisel ikka oma meeldiv joon. Turniir, viskevõistlused. Muidugi on tore, et kohalikud meeskonnad osalevad.”

Ka sellel aastal on turniirile oodata kaheksat meeskonda. Võistkondi tuleb Lihulast, Vatlast, Massust, Virtsust. Mitmelt poolt tullakse kahe võistkonnaga. Vilemehena hoiab ohje Rudolf Lumiste. Toimub viskevõistlus. Armand Reinmaa lisas, et kõik on nii nagu alati, aga juubeliturniiri puhul on auhinnalaud rikkalikum. Pall pannakse Kõmsi rahvamajas mängu kell 10.

Lihula spordihoones toimub laupäevalaga traditsiooniline noorte Tali CUP saalijalgpalliturniir. Sel aastal on Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi korraldusel turniirid kahele vanuserühmale.

Kell 10 algab turniir 2006-2007 sündinud poistele. Kl 14.30 panevad palli mängu 2008-2009 sündinud poisid.

Turniirile on oodata kahe vanusegrupi peale 16 võistkonda. Kokku mängib laupäeval Lihulas 160 last kaheksast Eesti jalgpalliklubist. Turniiril osalevad Lõuna-Läänemaa JK, Läänemaa JK, Saue JK, Tabasalu JK, Laagri AMJK, Pärnu JK, Vändra JK Vaprus ja Kohila JK Püsivus noored jalgpallurid.

Kohtunikena teenindavad turniiri Lõuna-Läänemaa JK oma kasvandikud Rasmus Nikkel ja Rocco Mõtt.

Sportlased ootavad kaasa elama sõpru, fänne, lapsevanemaid.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.