Marek Turu võitis kaks tenniseturniiri

Eesti I liiga meesüksikmängu turniiril Laagri tennisehallis võitis Marek Turu finaalis Kurmo Annuse 7-5, 6-2 ja tuli turniirivõitjaks. Eelnevalt alistas ta poolfinaalis Madis Tarumi 6-3, 6-0.

Turniiril mängis ka Igor Nudelman, kes kaotas esimeses ringis hilisemale Mareki finaalivastasele Kurmo Annusele 5-7, 1-6. Selle turniirivõiduga tõusis Marek Turu I liiga reitingus esimeseks.

Teise I liiga turniiri järjest võitis Marek Tallinnas Tallinki tennisekeskuses. Poolfinaalis oli Turu parem kolmes setis Janar Kalmusest 6-7(5), 7-5, 10-4 ja finaalis Rein Aksimist 6-4, 7-6(3). Järjekordse turniirivõiduga kindlustas Marek oma liidrikohta I liiga reitingus. Marekil on 3735 reitingupunkti, teisel kohal oleval Rein Aksimil 2463 punkti.

Maily Märss ja Patrik Rainer Kaljula esimest korda 8 parema hulgas

Eesti noorte GP T 14 turniiril Tallinnas mängis hästi Maily Märss. 16 parema hulgas võitis ta Grete Gulli kahes setis 6-3, 6-0. Seejärel veerandfinaalis tuli vastaseks esimese asetuse saanud Andrea Roots, kes võitiski mängu tulemusega 6-2, 6-4. Mailyle on 5.-8. koht seni parim tulemus Eesti noorte GP-turniiridel.

Laagri tennisekeskuses Eesti noorte GP turniiril P12 jõudis Patrik Rainer Kaljula esimest korda 16 parema hulka ja teenis seal ka esimese võidu, alistades Robin Kilpi 6-4, 6-1. Veerandfinaalis tuli küll kaotus hilisemalt finalistilt Ignas Grusniuselt, kuid 5.-8. koht ei ole teistest aasta noorema Patriku kohta mitte halb saavutus.