Tippkoolitaja tuleb Haapsallu ettevõtjate läbirääkimisoskusi lihvima

25. oktoobril kell 10-12 toimub Iloni Imedemaa kinosaalis ettevõtjate infohommik, kuhu on kutsutud rääkima meil kõigil aeg-ajalt vaja minevast kasulikust teemast – läbirääkimistest – tippkoolitaja Jaanus Kangur.

Juba 15 aastat koolitajana töötanud kultuuride uuringute doktorandi Jaanus Kanguri peamised koolitusteemad on seotud suhtlemise ja koostöö valdkondadega. Ta on koolitanud tippjuhte, tipp-poliitikuid, ametnikke, tuntud tele- ning meediastaare jne.

“Üha enam saab nii töö kui ka eraelu õnnestumisel määravaks võimekus saavutada kokkuleppeid. Läbirääkimised toimuvad alates lapse magama panekust ja lõpetades igapäevaste tööalaste situatsioonidega. Maailm on muutunud lõputuks suhete võrgustikuks ning selles edu saavutamise peamine komponent on oskus pidada läbirääkimisi,” tõdeb Kangur.

Infohommikul saab vastuse järgmistele küsimustele:

  • Millised on läbirääkimiste peamised edutegurid? Räägime soovitud mõjust ja õigesti valitud mõju saavutamise vahenditest;
  • Millised on soovitud mõju saavutamise “adressaadid”? Räägime suhtlemise teadvustatud ja teadvustamata elementidest, mis mõjutavad läbirääkimiste õnnestumist;
  • Kuidas valida läbirääkimisteks sobiv strateegia? Räägime võimalikest strateegiatest ja nende elluviimisest.

Infohommikul osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud. Koolitusele saab registreerida kuni 23. oktoobrini siin. Küsimuste korral palun kirjutage meiliaadressile ege.tatarmae@laanemaa.ee.

Infohommikul kõne alla tulevast räägib Jaanus Kangur siin:

Ege Tatarmäe

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.