Robin Särg võitis Põltsamaal Eesti meistrivõistluste etapi

Pärast ebaõnnestumisi selle hooaja esimeses pooles võttis Robin Särgi meeskond vastu otsuse vahetada võistlusklass veel sel aastal suurema ja võimsama Senior klassi võistlusmasina vastu. See tähendas võimsamat mootorit, kuid samas ka 20 kg lisaraskust, et saavutada etteantud miinimumkaal.

Robin Särg. F: Tõnis Krikk

Alates esimesest trennist Kuningamäe kardirajal oli selge, et otsus oli õige ja Robin domineeris kõikides startides alates trennidest kuni viimase sõiduni. Finaali võit suuremas ja võimsamas masinaklassis oli seda magusam, et see tuli vaid 0,387-sekundilise edumaaga teiseks tulnud konkurendi ees. Kolmas ja neljas koht jäid juba pärast 24-ringilist võidusõitu 4-5 sekundi kaugusele.

Vahetus suuremasse masinaklassi on nüüd tehtud ja ees ootavad veel vähemalt kolm starti sel aastal. Juba järgmisel nädalalvahetusel stardib Robin Soome meistrivõistluste etapil Kouvolas. Eelmisel etapil Lahtis nädal tagasi oli kahjuks finaalis ebaõnne ja tuli katkestada finaalsõidu esimeses kurvis kokkupõrke tagajärjel kaasvõistlejaga. Samas andis kvalifikatsiooni kolmas aeg ja mõlemas eelsõidu teisena finišeerinud Robinile indu võidelda finaalis poodiumi kõrgeima koha eest.

Seda tugevamana läheme me viimasele etapile võistlema väga kogenud soomlaste vastu. Robin osaleb ainsa eestlasena  Soome meistrivõistlustel.

Reimo Särg

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.