Maakonna meistrivõistlustel tennises on 40+ turniiril taganud esikoha Jaanus Karilaid

Lääne maakonna meistrivõistlused tennises on jõudnud lõpusirgele. Turniir on kestnud juulikuu algusest ja põnevaid mänge on jagunud igale maitsele.

Meistrivõistlustel jagatakse medaleid viies mänguklassis ja praeguseks on selgunud enamikus mänguklassides, kes jagavad medalid.

Naisüksikmängus on poolfinaalides vastamisi Maily Märss-Marelle Saar ja Katrin Meriloo-Kaja Ladva. Meesüksikmängus kohtuvad esimeses poolfinaalis Ott Raidla ja Hardi-Mikk Meitern. Raidla oli veerandfinaalis veenvalt üle Jaanus Karilaiust 6:2, 6:1, Meiternil läks Jörgen Hermani alistamiseks vaja kolme setti 4:6, 6:1, 6:2.

Tabeli alumises pooles oli Raiko Lipstok veerandfinaalis parem Joonas Arnoverist 7:6, 6:2. Pidamata on teine veerandfinaal, kus vastamisi Ken Rakki-Igor Nudelman.

Jaanus Karilaid on seevastu näidanud kindlat, vastastele kohati lausa ebameeldivalt stabiilset kaitsemängu meesüksikmängu 40+ turniiril. Võidud alagrupis jätkusid ka finaalgrupis ning praeguseks tuleb tõdeda fakti, et Karilaid on kindlustanud omale 40+ vanuseklassis maakonna meistritiitli.

Kahvatumat värvi medalitele on veel võimalus Maldar Mäesalul, Ago Soomrel, Sulev Saareväljal ja Kalju Aigrol.

Meespaarismängus on käimas alagrupimängud ja medalinõudlejad selguvad lähinädalal. Naispaarismängus on seni kaotuseta Marelle Saar-Katrin Meriloo, kes põnevas mängus olid napilt paremad Kaja ja Silvia Ladvast 4:6, 6:4, 6:3 ja Martha Aavisto-Grethel Rosiine Simsonist 6:0, 6:3.

Kaotuseta on seni ka naispaar Ly ja Maily Märss. Segapaarismängus on finaali jõudnud Kelly Veske-Hardi-Mikk Meitern, alistades põnevas poolfinaalis Kaja Ladva-Urmas Kärti 6:1, 6:7(4), 7:5.

Teine finaalpaar on Maily Märss-Igor Nudelman, kes teises poolfinaalis olid paremad Marelle Saar-Andres Nõmtakist 7:6(3), 6:3. Maakonna meistrid ja lohutusturniiride paremad selguvad eeldatavalt 19. augustiks.