Pärnu JK Vaprus tegi tublile jalgpallurile ja kergejõustiklasele Virgo Vallikule kingituse

Möödunud nädalal Eesti noorte kergejõustiku meistrivõistlustel noormeeste U16 vanuseklassi 1500 meetri takistusjooksus ajaga 5.11.16 kuldmedali võitnud Virgo Vallik sai tunnustuse osaliseks.

Pildil vasakult: endine Eesti koondislane Karl Palatu, Tiiu Kõrvits, Virgo Vallik, Jaak Roosson. F: Martin Vänt

Noore jalgpalluri erakordse saavutuse auks korraldas Ammende Villas õhtusöögi tema koduklubi Pärnu JK Vaprus.
Klubi juhatuse esimees Jaak Roosson ja tegevjuht Karl Palatu andsid selle puhul Virgole üle kingituse, milleks olid Nike putsade uus mudel.

Jaak Roosson nimetas 15-aastase Virgo saavutust eriliseks ja kiitis universaalse jalgpalluri suurt tahet ja professionaalset suhtumist igapäevases jalgpalluritöös. Lisaks kiitis ta praegu Pärnus jalgpallilaagris viibiva Virgo mitmekülgsust.

Pidulikul õhtusöögil osalesid ka Virgo vanaema Tiiu Kõrvits ja noormehe esimene treener Jaanus Getreu. Pärnu JK Vaprus kinkis noore vutipoisi kasvatajaklubi Lõuna-Läänemaa JK treenerile viisteist Adidase jalgpalli, et ka edaspidi noored sealt klubist tee Pärnusse leiaksid.

Meeldivas õhkkonnas möödunud õhtusöögil räägiti muuhulgas ka noorte sportimisvõimalustest maapiirkonnas, inimsuhete ja omavahelise koostöö tähtsusest. Mille heaks näiteks just Lõuna-Läänemaa JK ja Pärnu JK Vapruse 15 aastat kestnud koostöö on olnud.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.