Parimad naiste parfüümid

REKLAAMTEKST: Jumestuskreemide valimisel on abiks iga inimese nahatoon, lauvärvide valimisel saab arvestada soovitud tulemusega ja ripsmetuši ostmisel sellega, kas soovid veekindlat, hõõrdumiskindlat või täiesti tavalist varianti.

Kõikide nende toodete korral võib julgelt toetuda teiste inimeste soovitusele ja kirjeldustele, ent samasugune lähenemine ei toimi endale parfüüme tellides ja valides.

Individuaalsest hoolimata on mõned parfüümid saavutanud laiema tuntuse kui teised. Kuigi igal hooajal lisandub parfüümiturule lugematul arvul uusi lõhnasid, on nende kõrval endiselt müügil klassikud, mida avastavad uued kliendid või millele on järjepidevalt truud ka pikaajalised fännid.

naistele-parfuumid-e-poest-kaup24-ln

Chanel No. 5 – klassika, mida teavad kõik

Rääkides populaarsetest parfüümidest, on esimesena vaja välja tuua legendaarne parfüüm Chanel No. 5. Isegi kui inimene ei ole lõhnamaailmaga tuttav, on ta selle 1921. aastast pärit lillelõhnalise parfüümi nime kuskilt kuulnud või lugenud.

Lõhna tipu moodustab segu ylang-ylangist, sidrunist, bergamorist, aldehüüdidest ja neroli eeterlikust õlist. Lõhna südames leiab aga jasmiini, iiriseid ja roosiõisi ning lõhna põhjas vapustava muskuse, sandlipuu, vanilli, patšuli ja tammesambliku kombinatsiooni. Mitmekihiline lõhn on aidanud Chanel’i moemajal ka parfüümimaailmas edu saavutada.

Muidugi ei saa kogu nende tuntust panna ainult ühe parfüümi arvele. Chanel’i brändi teine populaarne lõhn on Chanel Chance. Kui reeglina kuulub ühe nimetuse alla vaid üks lõhn, siis antud sarjas on neli eri lõhna. Seejuures on pudelite kujundus täpselt ühesugune ja lisaks lõhnale on eristuvaks faktoriks ainult värv. Sarja igas pudelis peitub eristuv noot, mis tähendab seda, et sobiva lõhna leiab endale iga naine.

Selle unikaalse lähenemise tõttu on Chancel Chance sari ka aastaid müügiedetabelite tipus püsinud.

Edukas uustulnuk La Vie Est Belle

Võrreldes mõne teise lõhnaga on Lancome La Vie Est Belle küllaltki uus tulija. See parfüüm jõudis turule alles 2012. aastal, kuid on muutunud paljude naiste lemmikuks. Parfüümi müügiedule on aidanud kaasa aga nii lille-puuviljalõhnaline kompositsioon kui ka see, et parfüümi reklaamnäoks on tunnustatud ja armastatud näitlejatar Julia Roberts.

La Vie Est Belle autoriteks on kolm Prantsusmaa lõhnaspetsialisti. Peamiseks komponendiks on valitud ahvatlev iiris, mis mõjub ideaalselt tänu apelsini õite noodile. Lisaks mustsõstra ja pirni noodid ning lõpetuseks sooja järelnoodina mõjuvad patšuli, pralinee, tonka oad ja muidugi vanill.

Intensiivne ja omapärane Black Orchid

Hoopis teisest maailmast on Tom Fordi loomingu tippu kuuluv Black Orchid. Sensuaalsel ja karakteriga parfüümil on vägagi intensiivne ja omapärane lõhn, mis ei sobi mitte just igaühele, vaid nõuab kandjalt enesekindlust ja julgust. Tipunootideks on jasmiin, trühvel, ylang-ylang ja mustsõstar. Südamenootideks on valitud orhidee, lootos, gardeenia, jasmiin ning erinevad vürtsid ja puuviljased noodid.

Lõhna lõpetavad sandlipuu, patšuli, tume šokolaad, vanill, viiruk ja vetiver. Lisaks unikaalsele kombinatsioonile näitab Black Orchid parfüümi omapära seegi, et lisaks naistele on see lõhn saavutanud üksjagu populaarsust ka meeste seas.

Christian Dior J’Adore pakub ka silmailu

Parfüümi populaarsusele aitab kaasa ka see, kui see pakub elamust nägemismeelele. Christian Dior J’Adore elegantne parfüümipudel ei jää märkamatuks mitte ühelgi tualettlaual. Parfüüm loodi 1999. aastal ning selle disain on samal ajal nii moderne kui ka klassikaline ning vaieldamatult elegantne. Selle kasutajate arvustusi saab lisaks ka lugeda Fragrantica.com lehel inglisekeelsena.

Samade sõnadega saab kirjeldada ka lõhnasegu ennast.

Muidugi võib katsetada uute ja värskete lõhnadega, ent mõnikord võib lemmiku leida just nende parfüümide seast, mis on aastate jooksul juba laialdast tunnustust leidnud.

Kaup24.ee – parfüümid parima hinnaga.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.